Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ismerkeni valaki ?

Ismerkeni valaki ?

Figyelt kérdés
Szeretem az, álatokat főleg a kisgugyákat k8scicáka.L

márc. 3. 22:41
1 2 3 4 5 6
 41/51 A kérdező kommentje:

Komolyan abba köttők bele, hogy siettem írni? Meg troll?? Omg!!!!


Na jó, hagyjuk is!!


Valami ritka toxikus idegbetegek írtak edfig is csak. El sem merem képzelni , hogy mit művelnétek egy kapscolatba.

márc. 4. 18:56
 42/51 anonim válasza:

Se toxikus se idegbeteg nem vagyok, meg privátot se küldtem eddig, nem értem mit háborodtál fel annyira az utolsó üzenetemen.

Amúgy meg bocs, de igen, egy 20 szavas üzenetben 15 hibát véteni gáz.

márc. 4. 19:16
 43/51 anonim válasza:
Hát nem vagy egy főnyeremény…
márc. 4. 19:20
 44/51 anonim válasza:

Kedves kérdező, nem írtál se kort, se várost, se azt hogy kikkel ismerkednél, milyen korcsoport, milyen nem. Nem írtál semmit magadról, se kinézet, se hobbik, se akár három szó. Annyit írtál hogy szereted a "kisgugyákat", ami miatt totális poénnak tűnik a kérdésed, most se tartom kizártnak, hogy csak trollkodsz. Ha ismerkedni akarsz, de az ismerkedős szöveghez (még ha úgy is gondolod, hogy majd megismeritek egymást úgyhogy nem írnál hosszan magadról, egalább 3 mondat) lusta vagy, és a leírást elpoénkodod, miért vársz rendes választ?

(Nem támadó céllal írtam, remélem nem bántottam meg senkit.)

márc. 4. 19:26
 45/51 anonim válasza:
Lassan 24 órája szívják a véred. 😄
márc. 4. 19:42
 46/51 anonim válasza:

Hát én teljesen meg tudlak érteni kérdező.. Ami ebben a kategóriában folyik a kommentmezőben, az kritikán aluli, minősíthetetlen színvonal. Sőt, számomra inkább már gusztustalan. Azon csodálkozom, hogy egyáltalán van bárki, aki kiír ide ismerkedős kérdést, nemhogy még nő is legyen az illető. Nem lepne meg, ha egyszer megszüntetné ezt a kategóriát a GyK, mert itt még moderálni is képtelenség, annyit kéne melózni, hogy nem érné meg.


Próbálj inkább társkeresőn ismerkedni, mert ez a kategória tényleg tele van faszparasztokkal, nagyjából minden kérdést szétcsesznek a trollok (80%). Ez a következménye, ha nem lehet pontozni a válaszokat + jóval megengedőbb a moderáció, mint a Felnőtt párkapcsolatok kategóriában. Ezek hiányában úgy tűnik, elszabadul a pokol.


Kérdező: Próbálj meg kiírni egy másik kérdést is, írj magadról egy kicsit részletesebben, és ha azt is széttrollkodják, és nem kapsz egyetlen normális választ/privátot sem (mert azért bőőven nem érdemelted ki ezt a stílust), akkor irány inkább a társkereső!

Sok sikert neked. Üdv, 30F.

márc. 5. 00:21
 47/51 anonim válasza:

Dehát a kérdező itt a legnagyobb troll, konkrétan egy iskolás kisfiú aki itt lánynak adva ki magát éli ki a dühét és frusztrációját amit a suliból hazahoz, és szólogat be mindenkinek, játszva az eszét :D


Sok sikert a felébredésedhez kedves 30F, üdv! :D

márc. 5. 00:47
 48/51 A kérdező kommentje:

46


Köszi.

Elengedtem itt ezt. :)

márc. 5. 00:48
 49/51 A kérdező kommentje:
Látod, msr itt is a következő megmomdóember. XD
márc. 5. 00:51
 50/51 anonim válasza:
Hagyjad már magad, te konkrétan senkivel nem akartál ismerkedni, kikerülted a kérdést is kit keresel :D Csak fikáztad itt a jónépet, még azokat is akik itt se voltak.
márc. 5. 01:04
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!