Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ismerkeni valaki ?

Ismerkeni valaki ?

Figyelt kérdés
Szeretem az, álatokat főleg a kisgugyákat k8scicáka.L

márc. 3. 22:41
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim válasza:

#47

Ha troll, ha nem troll (elismerem, tényleg tűnhet úgy is, főleg a "kisgugyák-k8scicák", mert a g betű nem a k mellett van a billentyűzeten), de nem akarok döntőbíró lenni ennek eldöntésében. (De egyébként a trollkodást én is utálom.)

Ettől függetlenül ez a stílus, ami itt is folyik, sajnos az egész kategóriára általánosan jellemző. Pedig van ebben a kategóriában sok normális, jóravaló ismerkedni szándékozó emberke is, de ők is ezt a stílt kapják a kommentelők többségétől. Pont ezért írtam többesszámban, hogy felhívjam a figyelmet a dolog általános jellegére.


Kérdezőnek pedig: ha tényleg lány vagy, és komoly a kérdésed, szándékod, akkor javaslom, írj ki egy új kérdést, sugározd magadról, hogy érett nő vagy, komoly a szándékod, pl. adj magadról egy választékos leírást, és tényleg feküdj rá a helyesírásra, mert azon tényleg van mit javítani, ez viszont jogos kritika. És most nem az elgépelésekre gondolok, hanem a valós helyesírási hibákra (pl. köttők bele). A helyesírás, főleg ha átlép egy kritikus szintet, az bizony tud riasztó lenni, nemtől függetlenül.

márc. 5. 01:13
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!