Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szívesen ismerkednék leszbikus...

Szívesen ismerkednék leszbikusként. Vannak itt erre vevő lányok/nők?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok. A két kutyámmal élek Békés vármegyében . Rengeteget túrázunk, feltölt, ha a szabadban lehetek. Habár az olvasás valamiért hanyagolódott mindennapjaimból, rajta vagyok az ügyön, hogy visszatérjen. Szeretek bulikba járni, és új embereket megismerni. Most fogok érettségizni. Épp ezért jelenleg nem a párkeresés a prioritás számomra, csak kíváncsi vagyok, hogy milyen embereket tartogat ez az oldal. Szívesen beszélgetnék/ levelezgetnék/ találkozgatnék valakivel ,,ahogy esik, úgy puffan” alapon. Elég nyitottnak vallom magamat..

márc. 10. 14:02
 1/7 anonim válasza:
Vannak, de én itt GYK-n nem akarok bohóckodni. Minimum egy rövid bemutatkozás és telefonszám
márc. 10. 14:26
 2/7 A kérdező kommentje:
Na, várom szeretettel privátban:)
márc. 10. 14:38
 3/7 anonim válasza:

Köszi kihagyom, mert nyilvánvalóan kallódsz, és ahogy esik alapon lébecolsz. Sehogy nem fog esni


Levelezel esetleg, párat csavarsz a csiklódon, és utána nem lesz találkozás abból sem.

márc. 10. 15:07
 4/7 anonim válasza:
Mindenki hang ember :D
márc. 10. 16:59
 5/7 anonim válasza:
Főleg a szüzek !
márc. 10. 17:15
 6/7 anonim válasza:
Na, látom már ebben a kategóriában is megjelent a rosszindulat. Kérdező, jobb, ha nem itt próbálkozol, itt rengeteg a besavanyodott, rosszindulatú ember. Túrázni én is szeretek, kár, hogy messze lakunk egymástól, meg hogy öregasszony vagyok hozzád képest. 😅
márc. 11. 14:48
 7/7 anonim válasza:
sziaa írtam neked elvileg!:) 24 éves leszek, valós lány vagyok Szegedről.
márc. 16. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!