Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért olyan nagy baj az,ha...

Miért olyan nagy baj az,ha covid vakcina mentes nőt keresek?

Figyelt kérdés

Én sem vagyok c oltott.


38/F



márc. 22. 20:08
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/174 A kérdező kommentje:
82,privátban is küldheted.Bár nem hiszem,hogy rendelkezel az általad hangoztatott papírral.A képen legyen rajta egy zöld gemkapocs szív alakra hajtva és legyen a neved után téve...sok sikert!
márc. 23. 20:56
 92/174 A kérdező kommentje:

"szegeny kerdezo xd egy luzer"



Aki ismeri az ékezeteket és az írásjeleket.

márc. 23. 20:57
 93/174 anonim válasza:
jolvan te ekezethuszar, nem tudtal mar mibe belekotni. xd elobb tanulj illemet aztan ismerkedj te
márc. 23. 21:01
 94/174 anonim válasza:
91-es a diplomát névre szólóan adják..Ha mellékel mellé egy kisatirozott SZIg-et az is elég..
márc. 23. 21:04
 95/174 anonim válasza:
Én sem vagyok beoltva,30-as nő vagyok,de a kérdező stílusa engem is megijeszt.Nem hiszem hogy ilyen pasit akarnék.Meg öreg is..
márc. 23. 21:05
 96/174 A kérdező kommentje:
Már elengedtem a kis 🤡 trollikat,inkább nem megyek már le a szintjükre,mert tiszta óvodás szint,amit művelnek.Egy 5 éves megértené a kérdésem,nyilvánvaló,hogy csak fikázni,meg belém kötni jöttek.Szerintem ezeknek nincs párkapcsolatuk és itt élik ki a frusztrációjukat.Egyszerűen csak tudni akartam,hogy miért ne lehetne preferálnom azokat,akik nem oltottak és nem betegeskednek.Szerintem mindenkinek saját joga,hogy kivel akar összejönni.De látom,hogy csak a gyűlölködést fogom kapni az oltáspártiaktól...szóval további jó gyűlölködést,de innentől kezdve nem is nézem a kérdést.
márc. 23. 21:08
 97/174 anonim válasza:
38 eves, hol oreg az meg?
márc. 23. 21:09
 98/174 A kérdező kommentje:

Egyébként látom,hogy hasonlóan egyedül vagyok itt,mint a filmben a főszereplő.


[link]

márc. 23. 21:17
 99/174 anonim válasza:
Kaptal hideget es meleget, hisztiztel egy k nagyot itt mindenkinek, lejarattad magad. Ennyi volt az egesz. Mar reg nem a kerdesrol szol az egesz de nyugodtan bujjal moge es takarozzal vele joparszor.
márc. 23. 21:19
 100/174 anonim válasza:

Ez van ha anyu és apu rokonok.

Aztán feljössz gykra hülyeséget kérdezni.

márc. 23. 22:02
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!