Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért olyan nagy baj az,ha...

Miért olyan nagy baj az,ha covid vakcina mentes nőt keresek?

Figyelt kérdés

Én sem vagyok c oltott.


38/F



márc. 22. 20:08
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/174 anonim válasza:
a kerdezo is tuti eme eszmet kovette, nem jott be es eloallt massal xd
márc. 23. 14:58
 52/174 anonim válasza:
jovan kerdezo megsem en hisztizek
márc. 23. 15:01
 53/174 A kérdező kommentje:
Mennyi kis covidtroll. XD
márc. 23. 15:02
 54/174 anonim válasza:
Hat inkabb trollkodok, minthogy ilyen mentalitassal legyek megaldva. Ne aggodj kerdezo, tamogatlak az adom 1%bol.
márc. 23. 15:08
 55/174 anonim válasza:

Semmi baj nincs kérdező.


Csak ne csodálkozz, hogy jelentősen leredukálod az esélyeidet a nőknél. De még a covid ellen nem oltottaknál is kevesebb lesz az esélyed, hiszen ha valaki nincsen oltva a koronavírus ellen, attól még nagyon nem biztos, hogy ő maga is oltásellenes és egy összeesküvés-elmélet(ek)ben hívő férfit keres.

Az összeesküvés-elméletekben való hit és a folyamatos (már évek óta tartó) rettegés nem szexi.

márc. 23. 15:11
 56/174 A kérdező kommentje:
Csapassátok,ezzazz.Mert csak beugatni tudtok,mert kis bohócok vagytok a valóságban.Ott már nem nagy az arcotok. XD
márc. 23. 15:11
 57/174 anonim válasza:
hogyan mond el hogy nincs baratnod anelkul, hogy elmondanad. de vegulis mar sajnalom azt a not aki csak egyasztalhoz ul majd vele.
márc. 23. 15:18
 58/174 A kérdező kommentje:
Szerintem az a leggázabb,akik nem tudják feldolgozni agyilag,hogy akadnak olyanok,akik nem c olttak.Ez az igazi elmebaj.Mert amúgy én nem kötöttem bele egy c oltottba sem.Tudom,hogy egy c oltottnál nem szabad rosszat mondani a c injekcióra,mert akkor támadni fog.Ezért sem akarok c oltottat.Nem tudom,hogy miért baj az,ha konfliktust akarok elkerűlni.
márc. 23. 15:23
 59/174 A kérdező kommentje:
57,én meg téged sajnállak.Most 1:1.Szia!
márc. 23. 15:24
 60/174 anonim válasza:
kinem szarja le hogy beoltottad-e magad vagy sem 😂 Kutyat nem erdekelte. Te kezdtel el pattogni akkor amikor valaki az ellenkezojet leirta arrol hogy o mit gondol. Neked van elmebajod, nem masnak. Es akkor mire irtam hogy kibujt a szog a zsakbol? olvasd el elozo valaszodat csak ne masra akart atterelni. Szasz
márc. 23. 15:27
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!