Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért olyan nagy baj az,ha...

Miért olyan nagy baj az,ha covid vakcina mentes nőt keresek?

Figyelt kérdés

Én sem vagyok c oltott.


38/F



márc. 22. 20:08
 141/174 anonim válasza:
Oltott vagyok,és rendszeres véradó.Évi 5x adok vért.Sosem sűrűsődőtt be..Sőt 1-2 napra rá kaptak az üzenetet hogy életet mentettem..Kedves kérdező ha egyszer szükséged lesz vérre nem mondhatod hogy oltatlan vért kérsz,mert nem írják rá..
márc. 24. 21:08
 142/174 anonim válasza:
Utolsó vagyok,rengeteg oltott barátom rendszeres véradó..Életet mentünk..Na most mit fogsz csinálni ha vér kell?:-)Akkor nagy eséllyel benned is lesz:-)
márc. 24. 21:09
 143/174 A kérdező kommentje:
142,mi olyan vicces ezen?
márc. 24. 21:13
 144/174 anonim válasza:
Hát ezt hogy fogod elkerülni?:-)Baleseted van s nem leszel magadnál úgy megkapod az oltott vért mint a húzat:-)Utána mit csinálsz?Felkötöd magad?Gondolj arra hogy nagyon sok oltott,köztük én is rendszereden adunk vért:-)Sőt baleset esetén a szerveinket is:-)
márc. 24. 21:16
 145/174 anonim válasza:
Sőt képzeld van nem egy olyan csaj ismerősőm aki a hozzád hasonlókra vadászik..Ha tetszik neki dugnak s másnap közli vele hogy oltottal dugott..Na ilyenkor mit csinálnal?:-)Honnan tudod leellenőrízni hogy oltott vagy nem?
márc. 24. 21:19
 146/174 A kérdező kommentje:
Sajnálom a csaj ismerősödet is,veled együtt.
márc. 24. 21:24
 147/174 anonim válasza:
Engem miért?Életet mentünk..A csaj mrg csak dug egy jót. AZTÁN kiröhögi magát amikor reggel közli a sráccal hogy egy oltottba élvezett el:-)
márc. 24. 21:28
 148/174 A kérdező kommentje:
Aham,nice story.
márc. 24. 21:32
 149/174 anonim válasza:
Miért tartod lehetetlennek?Ahogy szerinted egy oltott nen adhat vért?Honnan tudják amikor megkapod hogy oltott vagy oltatlan vér..Sehogy..Szóval 1-2 év max s benne is ott lesz az ellenanyag.
márc. 24. 21:34
 150/174 anonim válasza:
mert azt gondoljatok hogy bennetek marad az oltas? elobb utobb ugyis kiurul, ez nem olyan mint amit te kiskorban felvettel. Az is mar reg kiurult beloled. Pont ezert kellett annyiszor ismetelgetni, dehat most erdekes jott egy haboru, jott meg az anyam kinja, minden is ugye ilyenkor meg nincs covid. Bu*i politika a hatterben meg nevet, mert ezekben csak az van.
márc. 24. 21:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!