Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért olyan nagy baj az,ha...

Miért olyan nagy baj az,ha covid vakcina mentes nőt keresek?

Figyelt kérdés

Én sem vagyok c oltott.


38/F



márc. 22. 20:08
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/174 anonim válasza:

Szerintem az a baj hogy beszélsz,beszéltek erről az oltott-nem oltott dologról kedves kérdező.Ez tartja fent a vitát.


Ez a legnagyobb baj ezzel az oltásosdival,hogy összeugrasztotta kishazánk amúgy sem túl összetartó népét...

márc. 23. 15:51
 62/174 anonim válasza:
Ne válaszoljatok a kérdezőnek, ha autista rohamot kap, akkor is megszakíttatlanul max 4 kommentet tud írni.
márc. 23. 15:53
 63/174 A kérdező kommentje:

"Mikor felvettem az oltást az oltsellensek szerint 1-2 év 'oszt mindmeghaltok! Mostanra eltelt több mint három év, még semmi bajom...majd eltelik még 1-2 év oszt mindmeghaltok!


EGYSZER BIZTOS meghalunk, ez tuti...csak ha mondjuk 30 év múlva meghalok, akkor nem hiszem, hogy a COVID oltás miatt lesz..."


Szerintem sehol nem mondtak ilyet,de viszont a csapból is az folyt,hogy az oltatlanok fertőzőek,nagymamagyilkosok,idióták,konteósok,ja,és mind meg fognak halni.Ehhez képest élek,jól vagyok.Sok c oltottról ezt nem tudom elmondani,mert vagy folyamatosan betegeskednek,vagy halottak.Szóval még mindig nem értem,hogy miért baj az,hogy próbálok egészséges emberrel összejönni,de már egyértelmű,hogy nem itt lesz válasz.De akkor megkérdezem én is.Egészségessel vagy beteggel ismerkednétek?

márc. 23. 15:54
 64/174 A kérdező kommentje:

"Ne válaszoljatok a kérdezőnek, ha autista rohamot kap, akkor is megszakíttatlanul max 4 kommentet tud írni."


Nyugodj meg,ez csak neked probléma.

márc. 23. 15:55
 65/174 anonim válasza:

Én sem oltattam,ezért végig ömlött rám a szar...a környezetem 90%-a oltatott.

Tény,hogy betegesebbnek tűnik sok közülük,holott nem változott semmi egyéb az életükben.

Hosszútávra párt (pl.feleségnek) inkább választanék oltatlant,de legalább ilyen alaposan megnézném hogy pl.hogy él,hogy étkezik,sportol-e rendesen stb.Szóval nem csak az alapján döntenék,hogy oltott-e vagy sem.

Rövid távra,neadjisten szexpartnernek meg nem mindegy?

márc. 23. 16:01
 66/174 anonim válasza:
Kedves kérdező!Én vagyok a 31.-es.Mellétrafáltál..Mesterdiplomás mikrobiológus vagyok..Kicsit többet tudok a vírusokról és oltásokról.Szívesen érvelnék,vagy érdemi vitá folytatnék veled ha végre megírnád te hol szereztél releváns szakmai diplomát az adott témával kapcsolatban,hogy ilyen szentűl hiszel benne,s tényekkel is ala tudnád támasztani..Az élet iskolája nem egyetem..Isten mentsen az élet azt a lányt aki egy ilyen aluledukált embert választ magának..Balatontagadók csoport már vár téged..
márc. 23. 16:15
 67/174 A kérdező kommentje:

"kinem szarja le hogy beoltottad-e magad vagy sem 😂 Kutyat nem erdekelte. Te kezdtel el pattogni akkor amikor valaki az ellenkezojet leirta arrol hogy o mit gondol. Neked van elmebajod, nem masnak. Es akkor mire irtam hogy kibujt a szog a zsakbol? olvasd el elozo valaszodat csak ne masra akart atterelni. Szasz"


Az nem pattogás,hogy a hozzád hasonló beszólogatógépeket helyre rakom,a lehülyézésed meg nem vélemény,az ilyen véleményedet a tükörnek mondogasd!Szerintem meg egyre inkább neked van,mert nem tudsz leállni és csak írod a troll beszólásaidat,én sem írom,hogy még magyarul sem tudsz,mert látszik az írásodon,hogy a 8 sincs meg.Te,meg a kis troll haverjaid kezdtetek beszólogatni,lehülyézni,nem tudom,hogy mi bújt ki,a kérdésben is ott van,hogy c mentes vagyok,ennyit is képtelen voltál felfogni.Remélem,hogy végleg befejezted a trollkodásodat,mert már nagyon unalmas vagy.

márc. 23. 16:19
 68/174 A kérdező kommentje:

"Szerintem az a baj hogy beszélsz,beszéltek erről az oltott-nem oltott dologról kedves kérdező.Ez tartja fent a vitát.



Ez a legnagyobb baj ezzel az oltásosdival,hogy összeugrasztotta kishazánk amúgy sem túl összetartó népét..."


Igazad van,be is fejeztem a válaszolást,itt úgysem a kérdésre lesz válasz,mert itt csak covidprofesszorok és mindenféle trollok akarnak meggyőzni,hogy egy idióta vagyok,mert nem hiszek a c propagandában.

márc. 23. 16:27
 69/174 A kérdező kommentje:

"Kedves kérdező!Én vagyok a 31.-es.Mellétrafáltál..Mesterdiplomás mikrobiológus vagyok..Kicsit többet tudok a vírusokról és oltásokról.Szívesen érvelnék,vagy érdemi vitá folytatnék veled ha végre megírnád te hol szereztél releváns szakmai diplomát az adott témával kapcsolatban,hogy ilyen szentűl hiszel benne,s tényekkel is ala tudnád támasztani..Az élet iskolája nem egyetem..Isten mentsen az élet azt a lányt aki egy ilyen aluledukált embert választ magának..Balatontagadók csoport már vár téged.."


Max. egy egyetemről első félévben kibukott henceg a nem létező msc-jével.Amúgy sem tudsz te semmit a c oltásról.

márc. 23. 16:31
 70/174 anonim válasza:

#66-os


Ez fordítva is igaz.

Az egyetem még nem az élet iskolája...

Ezt bebizonyították az oltást szajkózó neves orvosi "szaktekintélyek" is...

márc. 23. 16:37
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!