Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért olyan nagy baj az,ha...

Miért olyan nagy baj az,ha covid vakcina mentes nőt keresek?

Figyelt kérdés

Én sem vagyok c oltott.


38/F



márc. 22. 20:08
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/174 A kérdező kommentje:
80,incelként rengeteg időd van másokkal kötekedni,látom,de itt nem én vagyok a vesztes,hanem te.Személyesen már kis nyuszivá mennél össze.Amúgy töltsd fel ide az msc-s diplomádat,névvel,fotóval,biztos vagy olyan bátor kisfiú,ha már itt hencegsz vele!Mellesleg teljesen mindegy,hogy milyen szakon végzett,úgy is jóval értelmesebb nálad.Továbbá sok más orvost is írtam,de mindegy is,fel sem fogod.
márc. 23. 18:06
 82/174 anonim válasza:
Nem töltöm fel ide de bizonyos szabalyokat betartva elküldhetem neked ha te is elkuldod a legmagasabb szakmai végzettséged..Így fair. ANNYI hogy hq nyílvánosan megosztod beperellek..
márc. 23. 18:11
 83/174 anonim válasza:
szegeny kerdezo xd egy luzer
márc. 23. 18:55
 84/174 anonim válasza:

Nem lúzer a kérdező,csak nincs értelme ezen pörögni.

Tartsa magában a véleményét,és keressen oltatlan nőt,ennyi.Nem kell világgá kürtölni,hogy mi az oltásos nézete.Az ismerkedés során előbb-utóbb úgyis téma lesz,hogy oltattál vagy sem.

Ha mindketten intelligensek,akkor nem lesz vita,még ha nem is egyforma az álláspontjuk.

márc. 23. 19:06
 85/174 anonim válasza:
akkor is egy luzer es kesz, tett rola tanubizonysagot, hogy semmilyen fajta valaszt nem kepes elfogadni. Szamomra az ilyen ember aki csak vergodik hat vergodjon. Az oltasos nezete pedig csak a felfogasat arulja el..
márc. 23. 19:20
 86/174 anonim válasza:
Látod 85-ös,ezek szerint te is ugyanolyan lúzer vagy,mert te sem tudod elfogadni más álláspontját.
márc. 23. 19:24
 87/174 anonim válasza:
mit fogadjak el? korabban irtam leszarom.. xd itt mar csak egoharc megy semmi tobb
márc. 23. 20:03
 88/174 anonim válasza:

Kérdező, ne foglalkozz a kötekedő hülyékkel!

Jól tetted, hogy nem oltattad be magad és egyébként is mindenki olyan párt kereshet magának, amilyet csak akar. Akinek meg ez nem tetszik, azzal nem is érdemes szóba állni.

márc. 23. 20:07
 89/174 jpeacefuler válasza:
Én úgy gondolom, hogy már máshol, máskor, is megkaptad valakinek a nemtetszését az álláspontod miatt, hiszen a kérdésed úgy szól, hogy "miért olyan nagy baj...?" Ami a másik része a dolognak, hogy erre a megosztó kérdésre, csak megosztó, színes, változatos válaszokat kaphatsz. Ki sértően, ki támogatóan és ki semlegesen reagál a feltett kérdésre. Azt mégsem várhatod, hogy mindenki helyesli az elképzelésedet. Máskülönben én azt mondom, hogy nem baj, keress olyan nőt aki nem oltott. Ha neked olyan kell, hát legyen. Sok sikert hozzá! Egyébként én is megmosolygom ezt az egészet, de nem rosszindulatból mondom. Azt még hozzá kell, hogy tegyem, nem lesz egyszerű dolgod. Mármint oltatlant biztosan találsz, de olyat aki az covid-szkeptikussága mellett más, vagy sok más szempontból is hozzád illik, az már neccesebb. Az ember úgy van "beállítva", hogy valamilyen inger hatására vonzalmat, szimpátiát, egyéb jó érzéseket tapasztal egy (jó esetben) ellenkező nemű embertársával való találkozáskor. Ezek az ingerek lehetnek: egy illat, az illető hangja, idomai, arca, haja, a beszéde, a mondandója, viselkedése, egyáltalán az egész kisugárzása. Na most, ha ez kölcsönös, abból lesz szerelem, közös élet, közös gyermek, közös tervek, közös küszködés, csupa szép dolgok, meg megpróbáltatások. Ezek automatikusan, ösztönösen történnek. Senki nem kéri a másik laborpapírjait, nem kutatja a felmenői örökölhető betegségre való hajlamait, nem kéri az oltási igazolványát, és nem ellenőrzi, hogy milyen betegségeken esett át gyermekkora során. Azaz elfogadja úgy, ahogy van. Mindenféle nyavalyájával, testi adottságával együtt. Persze beszélhetünk szélsőséges esetekről, meg betegségekről, de én az általános élethelyzeteket említem. Volt sajnos ez a rengeteg áldozatot követelő világméretű Covid-járvány, amin szerencsére túl vagyunk. Védekeztünk ellene, ahogy hirtelen csak tehettük. Ki így, ki úgy. Mindenki életben akart maradni. Szerencsére te is feltehetted ezt a kérdést és szerencsére én is válaszolhatok rá. Az, hogy ki hogyan, vagy milyen módon élte túl, az már nem fontos. Örüljünk az életünknek, örüljünk a sokszínű embertársainknak, és örüljünk, hogy emberi érzéseinkből és ösztöneinkből fakadóan számtalan alkalom nyílik megtalálni magunknak a megfelelő párt akit szerethetünk, aki szeret minket és akivel elfogadjuk egymást olyannak amilyen.
márc. 23. 20:18
 90/174 anonim válasza:
63! Aznoltasellenesek vinnyignak folyton, hogy majd tömegesen halunk meg...
márc. 23. 20:50
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!