Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért olyan nagy baj az,ha...

Miért olyan nagy baj az,ha covid vakcina mentes nőt keresek?

Figyelt kérdés

Én sem vagyok c oltott.


38/F



márc. 22. 20:08
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/174 A kérdező kommentje:
Akik csak itt tudják kitölteni a frusztrációjukat a szüzességük vagy a tükörképük miatt és nem tudnak normális stílusban válaszolni,azok inkább igyanak egy pohár tejet és keressenek maguknak egy szalmabábot,amit üthetnek,mert nem azért írtam ki a kérdést,hogy beszólogatásokat olvasgassak.Lehet normálisan is válaszolni,egyeseknek sikerült is.
márc. 23. 14:20
 42/174 anonim válasza:
Oh szemelyesen is odamondanam az arcodba, akik ilyen mentalitassal vannak, de tudod mit igazad van, hagyom inkabb az idore a dolgot es majd rajossz hogy akik itt most beszoltak azoknak vlt igazuk :) oltasmaniasok? aha.. xd kibujt a szog a zsakbol mar az elobbi valaszaidnal is. De nem baj, sok sikert. Es isten aldja meg azt a lanyt aki veled fog elni, nem kivanok neki rosszat..amen
márc. 23. 14:33
 43/174 A kérdező kommentje:
Attól nem leszek sem hülye,sem konteós,mert másként látom a c injekciós dolgot,mint egyesek,akik szent ereklyeként tisztelik a c oltást úgy,hogy semmiféle érvet nem tettek le az asztalra.Mondjuk abban csak megerősítést kaptam,hogy miért ne ismerkedjek c oltottal.Ennyi válasz elég is volt!
márc. 23. 14:40
 44/174 A kérdező kommentje:
42,nem hinném,gyáva lennél hozzá.
márc. 23. 14:42
 45/174 anonim válasza:

aham, tehat az oltatlanok a normalisak, akik pedig oltottak magukat azok nem. azok hagyjanak beken mert fertozo lepras zombik meg miegyeb. Az emberek legalabb 50% azert oltotta be magat, mert pl muszajbol. Ertem en hogy te ilyen otthonulos remete eletmodot folytatsz, de sokunknak mar a munkajabol kifolyolag muszaj volt vagy azert mert utazni akart. Dehat te hova is utaznal ugye, annyira szanalmas az ilyen emberek vergodese hogy sem sirni, sem nevetni nem tudok az ilyeneken.

Fun fact: Az oltatlan beszolhat, az oltott mar hogy kepzeli😂😂

márc. 23. 14:47
 46/174 A kérdező kommentje:
42,milyen szög bújt ki? XD
márc. 23. 14:47
 47/174 anonim válasza:
Hat egy dolog biztos kerdezo, teged hulyere mar senki sem tudna verni. xdddd
márc. 23. 14:48
 48/174 A kérdező kommentje:
45,szánalmas,hogy a kérdésemet te így értelmezed.Sehol nem írtam ezt.
márc. 23. 14:50
 49/174 anonim válasza:

Mikor felvettem az oltást az oltsellensek szerint 1-2 év 'oszt mindmeghaltok! Mostanra eltelt több mint három év, még semmi bajom...majd eltelik még 1-2 év oszt mindmeghaltok!

EGYSZER BIZTOS meghalunk, ez tuti...csak ha mondjuk 30 év múlva meghalok, akkor nem hiszem, hogy a COVID oltás miatt lesz...

márc. 23. 14:50
 50/174 A kérdező kommentje:
47,szerintem az a biztos,hogy csak egy beszólogató vesztes vagy.
márc. 23. 14:57
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!