Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nők, hogyan álltok ahhoz, ha...

Nők, hogyan álltok ahhoz, ha egy férfi kissé félénk és nehezen kezdeményez?

Figyelt kérdés

F/33.

Túl fájdalmasak voltak a szakításaim, kissé félelmetesek voltak a kapcsolataim is. Sokszor mondtak a nők olyanokat, amikkel megbántottak, még kapcsolat alatt is.

Valahol szeretnék ismerkedni, de nagyon könnyen kihátrálok az ismerkedésből. Néhány hét, hónap alatt általában megbátorodok, ha látom, hogy a másik kedves.

Szerintetek segíthet az, ha ismerkedős oldalakon feltüntetem, hogy... hát nem is tudom, mit kéne írnom, hogy esetleg több türelemmel legyenek a nők felém. Sokszor szerintem azt hiszik, hogy nem is szeretnék semmit tőlük, pedig talán igen, csak nekem ehhez idő kell, így inkább hívásban meg írásban beszélgetnék velük többet az elején.

De attól tartok, hogy a nőknek ehhez nem lenne türelme.

Szerintetek?



márc. 23. 15:56
1 2
 1/15 anonim válasza:
Szerintem semmiképpen se írj ilyet ki. Nagyon tutyimutyi hatást kelt. Inkább olyasmit írj, hogy hosszabb beszélgetés után akarsz csak találkozni.
márc. 23. 16:07
 2/15 anonim válasza:
Az 1-es jót írt. Fogadd meg amit írt.
márc. 23. 16:47
 3/15 anonim válasza:
A nők nem szeretik ha érzelmes és sebezhető vagy. Mindent írj valamilyen más formában. Pl lehetnél titokzatos, ilyesmi, valami elonykent tuntetheted ezt fel. A nők akarnak a gyerekek lenni akire vigyáz a férfi, másként félnek, nem érzik magukat biztonsagban, és ők nem odaadóak annyira hogy ezt elfogadják, csak ha agresszív vagy, mert az nekik domináns. Ilyen a női agy.
márc. 23. 19:31
 4/15 anonim válasza:
#3 te miazanyamrol beszelsz?
márc. 23. 20:14
 5/15 anonim válasza:
4,a valóságról.
márc. 23. 21:59
 6/15 anonim válasza:
Nincs baratnod igaz? xd
márc. 23. 23:37
 7/15 anonim válasza:

Ha a túlzott félénkség miatt nem lehet rájönni, hogy tetszik-e neked vagy nem, akkor pont úgy fognak hozzád állni. (Élő ismerkedésnél)


(Ez a lassan nyitás, türelmetlenkedés téma ismerős, csak a másik oldalról. Érdekes olvasnom, hogy a férfiak is küzdenek ezzel.)

márc. 24. 00:57
 8/15 anonim válasza:

A napokban csökkenhet az intenzitása egy olyan kapcsolatomnak, ahol a férfi - saját korábbi bevallása szerint - szintén nagyon félénk volt és túl sok csalódáson esett át.


Senkit nem akart megbántani, de valahogy olyan érzésem volt, hogy a döntéseit folyamatosan össze-vissza hozta meg. Mint aki nem tudja, hogy mit akar egyáltalán az élettől.


Én még maradtam volna az életében ugyanúgy, mert valahogy sikerült mindig visszahozni a magas lángot, ami "igaz szerelem"-nek tűnt.


A családi kapcsolatai miatt lesz határozatlan ideig távolságtartás. (Az öccse szívinfarktuson esett át, és hosszas lesz a rehabilitációja.)


Bizonytalanná vált az egész.

márc. 24. 06:45
 9/15 anonim válasza:

Legfeljebb kizárólag baráti alapon találkoznék veled. (Semmiképpen sem társat keresek most és nem is illenénk össze a magas korkülönbség miatt.)


"Álmaim Férfija" azt állítja, hogy én legalább kifejezetten tapintatosan jeleztem felé, hogy hol a hiba, mit csinál rosszul. Arról is szó esett, hogy még az édesanyja se volt annyira barátságos és kedves, mint én.


Rengeteg módszert ajánlottam neki a változtatásra. Segítségemmel össze tudta foglalni, hogy a MINŐSÉGI IDŐTÖLTÉS(!) hiányzott mindig a kapcsolataiból. Igyekeztünk összehangolódni, ahogy tudtunk.

márc. 24. 06:51
 10/15 anonim válasza:

Nekem pl mindig is szimpatikusabbak voltak a félénkebb típusok. Csak hát az a baj, hogy én magam egyàltalán nem vagyok kezdeményező...

Míg a legtöbb nő tekergeti a haját, kacsintgat, merészen mosolyog, kirakja a csö..eit is... Addig én ha tetszik valaki, még odanézni is csak titokban merek...

Szóval így aztán esélyem se volt soha egy imádnivaló félénkebb alakkal megismerkedni, mivel ők inkább zuhannak egy rámenős nő karjaiba, mint nàlam kopogtassanak....


Ebből kiindulva döntsd el, neked milyen nő jön be és aszerint cselekedj!

Ha egy ràmenős csajra vàgysz, akkor el ne áruld, hogy lassan nyílsz meg! Inkább erőlködj lazának tűnni!

Ha jobban tetszik az, akit inkább neked kell meghódítanod, viszont titokban már lehet régesrég fülig szerelmes beléd, akkor nincs mese neked kell lépéseket tenned! És igen elárulhatod, hogy zárkózottabb vagy, ez értelmes nőknél egyàltalán nem hátrány, sőt... Mindössze annyi, hogy ne ez legyen az egyetlen témád, szóval nyilván ennél vannak fontosabb tulajdonságaid, tevékenységeid, amiről mesélhetsz...


46n

márc. 24. 08:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!