Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nők, hogyan álltok ahhoz, ha...

Nők, hogyan álltok ahhoz, ha egy férfi kissé félénk és nehezen kezdeményez?

Figyelt kérdés

F/33.

Túl fájdalmasak voltak a szakításaim, kissé félelmetesek voltak a kapcsolataim is. Sokszor mondtak a nők olyanokat, amikkel megbántottak, még kapcsolat alatt is.

Valahol szeretnék ismerkedni, de nagyon könnyen kihátrálok az ismerkedésből. Néhány hét, hónap alatt általában megbátorodok, ha látom, hogy a másik kedves.

Szerintetek segíthet az, ha ismerkedős oldalakon feltüntetem, hogy... hát nem is tudom, mit kéne írnom, hogy esetleg több türelemmel legyenek a nők felém. Sokszor szerintem azt hiszik, hogy nem is szeretnék semmit tőlük, pedig talán igen, csak nekem ehhez idő kell, így inkább hívásban meg írásban beszélgetnék velük többet az elején.

De attól tartok, hogy a nőknek ehhez nem lenne türelme.

Szerintetek?



márc. 23. 15:56
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Nem nagyon hiszem, hogy belém valaha is "fülig szerelmes" lett volna bárki is. Még a többéves kapcsolatomról sem hiszem.


"Ebből kiindulva döntsd el, neked milyen nő jön be és aszerint cselekedj!"


Hát nekem pont a nagyon alternatív, tetovált, festett hajú, orrpiercinges csajok jönnének be, vékonyabb testalkattal. De erről már rég letettem, ők szerintem pont a hasonlóan kitetovált, de legalább laza fickókra gerjednek. Ha ebből van legalább részben valami, vagy csak tetkó, vagy csak orrpiercing, már oda vagyok a másikért.

Nyilván tetszik más is, de hozzájuk vonzódnék a leginkább.

márc. 24. 13:28
 12/15 anonim válasza:
Hú, de beteg ilyen nőkhöz vonzódni úgy, hogy te magad nem vagy ilyen.
márc. 24. 14:13
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszi ezt a rendkívül kedves kommentet...
márc. 24. 14:25
 14/15 anonim válasza:
mindenkinek van egy idealja kedves 12-es. En is a komolyabb lanyokra bukom, nem az ilyen edes mazos cicakra Ettol meg miert lenne beteg valaki?
márc. 24. 20:38
 15/15 A kérdező kommentje:
Édes mázos cica az, aki metálzenét hallgat és tetovált? Szerintem inkább a menő és a félelmetes keveréke.
márc. 24. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!