Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok! Ismerkednétek/randizná...

Lányok! Ismerkednétek/randiznátok egy ilyen fiúval? 22/F

Figyelt kérdés

22 éves srácként Budapesten élek, jelenleg egyetemen tanulok és mellette dolgozom is. Mindkét területen jól érzem magam, és ambiciózus vagyok, hiszen számos tervem van a jövőre nézve a karieremmel kapcsolatban is.


Egy olyan fiú vagyok, aki hisz abban, hogy az élet a kalandokról és az élményekről szól. Szeretek olyan dolgokat csinálni, amik újak és izgalmasak, és mindig nyitott vagyok arra, hogy új embereket találjak meg, akikkel megoszthatom ezeket az élményeket. Szeretek mosolyogni és nevetni, és nagy hangsúlyt fektetek az őszinteségre és az empátiára az emberekkel való kapcsolatban.


Nagyon szeretek sportolni, az aktív életmód és a sport mindig is fontos részét képezte az életemnek. Nem csupán a testmozgás, hanem a szenvedély és az örömforrás is számomra.


A konyhában is otthonosan mozgok, és szeretek kísérletezni új receptekkel. A főzés és a sütés nemcsak az én kreatív kikapcsolódásom, hanem azon keresztül is kifejezem, mennyire fontos számomra az, hogy másoknak örömet szerezzek.


Szabadidőmben szeretek új emberekkel megismerkedni, hiszen számomra az emberekkel való kapcsolatok a legfontosabbak az életben. Szívesen szervezek barátaimmal programokat, és élvezem a közösségi együttléteket.


Barátaim és ismerőseim szerint kedves és jóhumorú, vidám természetű vagyok, aki mindig próbál pozitívan hozzáállni a dolgokhoz. Továbbá hiszem, hogy az élet legfontosabb pillanataiban a nevetés és a jókedv az, ami átsegít minket.


Ami a partnert illeti, értékelem az őszinteséget, a humorérzéket és a nyitottságot. Szeretem az embereket, akik kíváncsiak a világra és a másik emberre, és akik nyitottak az érdekes beszélgetésekre és az együtt töltött időre.


Jelenleg egy komoly kapcsolatot keresek, ahol mindketten megértjük, támogatjuk és inspiráljuk egymást.


Ha úgy érzed, hogy hasonló gondolkodású vagy, és lenne kedved beszélgetni velem, akkor nyugodtan jelezd, és írj!



márc. 24. 13:11
 1/10 anonim válasza:
egy igazi white knight vagy cimborám
márc. 24. 13:15
 2/10 anonim válasza:

magasság?

lakás?

iskola?


mert ez így elég basic ...


pasi vagyok, nagyon standard Tesco gazdaságos szöveg + rossz kategória.

márc. 24. 13:16
 3/10 anonim válasza:

aha, de mi mozgatja az elméd? mi tesz téged különlegessé? mi fontos számodra az életben?

mert ez így nagyon basic

márc. 24. 13:45
 4/10 anonim válasza:

Ez a klisés pr duma nem jó kezdés... Fogd rövidebbre több konkrétummal.


F vagyok, szóval ez csak konstruktív kritika, nem én vagyok a célcsoportod:)

márc. 24. 13:47
 5/10 anonim válasza:
De nagy jampi vagy
márc. 24. 14:11
 6/10 anonim válasza:
Biztos,hogy nem!
márc. 24. 14:22
 7/10 anonim válasza:
Tldr... Azon kívül 0 extra
márc. 24. 15:03
 8/10 anonim válasza:
Egyrészt tegnap már leírtad ugyanezt, meg kb. naponta leírod, csak apróbb változtatásokkal, másrészt eléggé chatgpt szaga van ennek a szövegnek.
márc. 24. 15:06
 9/10 anonim válasza:
Vannak rossz tulajdonságaid is, vagy egy félistennel van dolgunk? Xd
márc. 24. 21:51
 10/10 anonim válasza:
Írj magadról 5 negatív dolgot légyszi! Már csak gyakorlás képpen is.
márc. 25. 04:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!