Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan tehetném egyértelmübbé,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetném egyértelmübbé, hogy nökhöz vonzódom?

Figyelt kérdés

Elég félénk vagyok, így én nem fogok randira hívni valakit, viszont talán ha jobban látszana, hogy leszbikus vagyok, akkor elhívna engem egy kedves aranyos lány randizni.


A stílusaom egyértelmüen nöies és így érzem önazonosnak magam, ezért nem szeretnék a ruháimon változtatni mert jól érzem magam a börömben. Szivárványos karkötöt szoktam hordani, és rövidek a körmeim is de valamiért sokszor az sem elég utalás. Egy barátnöm szerint a kisugárzásomon túl nöies, ezért nem gondolja senki. Mit tehetnék, hogy egyértelmübb legyen mások számára?



márc. 24. 23:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%

Valami szimbólum?


2 Vénusztükörből ékszer?...

márc. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
11%
Vagy testfestés, tetoválás 2 vénusztükörrel, vagy más egyértelmű szimbólummal?...
márc. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20%
Fesd kékre a hajad!Abból lerí.Így megkímélsz egy csomó férfit a felesleges ismerkedéstől.
márc. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%

3

Minden öregasszonynak kék haja van, tuti nem leszbi az összes 80+....

márc. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%

3

csak a leszbikusoknak kék a hajuk?

én pasi vagyok és nem tudtam ezt. szerintem nem vagyok egyedül ezzel a pasik között.

márc. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Az oltozkodeseden ne valtoztass csak azert, hogy leszbikusnak tunj (meg aapbol nincs is olyan, hogy tipik leszbi oltozkodes). Jarj olyan helyekre, ahol tudod, hogy vannak, vagy tolts le tarskeresot (ott be tudod allitani). En biszex vagyok, es leginkabb eloben szoktam ismerkedni szorakozohelyeken, de emellett tenyleg tarskereson is lehet.

20n

márc. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
9%
Állítólag a homoszexuálisok felismerik egymást
márc. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
9%
Kérd meg, hogy had masszírozd meg a talpát a kiszemeltnek, majd ha engedi, akkor adj rá puszikat is.
márc. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%
Azt értem hogy téged nem vesznek észre, de te azért másokat észre veszel?
márc. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%

"Egy barátnöm szerint a kisugárzásom túl nöies és ezért nemngondolja senki"


Az megvan, hogy a leszbikusság= nőkhöz, nőiességhez való vomzalmat jelent?


Az meg van,hogy az emberek nem úgy szoktak csak úgy randira hívni senkit?


Az megvan, hogy ha sétálsz az utcán akár egy "leszbi vagyok" táblával a hátadon, akkor sem fognak csak úgy random járókelők randira hívni?


Az megvan, hogy szivárványos karkötőt bárki viselhet, akár mert heteróként támogatja az LMBT-jogokat, akár mert csak a kormány kirekesztő LMBT-politikáját ítéli el, akár mert csak pl.lázadni akar a családi szigor és a társadalmi sztereotipiák ellen?


Az megvan, hogy a tetoválásokat senki sem figyeli, sokan azt se tudják mi az a vénusztükör,és aki tudja sem arra következtet belőle, hogy randira kell hívnia...Pl.ha a börtöntetkóknak utána nézel, a könnycsepp gyilkosságot jelent, a kés azt jelenti, hogy a rács mögött is felbérelhető vagy gyilkosságokra, a hableány azt, hogy pedofíliáért ülsz, a szemek pedig azt, hogy homoerotikus szolgáltatásokra vagy hajlandó a rácsok mögött. Aztán mégsem gyilkos mindenki akin könnycseppek, kések vannak, nem volt mindenki kvázi férfiprosti a börtönben akin szemek vannak.


Nagyon úgy hangzik a kérdés, mint ahogy egy 15 éves incel gyerek elképzeli a leszbikus ismerkedést - két izmos,férfiruhás, felnyírt hajú nő meglátja egymást és már húzza is a nagyobb darab a kissebbet a bokor mögé...


Te mit teszel konkrétan a párkeresés érdekében? Pl.valami társkeresőn fent vagy - tudom tudom, sok a kamus meg a nyomi, de aki úgy ír annak vissza se kell írni és probláma megoldva.


Jársz ki a Pridera? Tudom,tudom, ciki a sok tangában riszáló meleg, de nem csak ilyenek vannak ott!


Tagja vagy valami leszbikus közösségnek, ahol lehet ismerkedni, pl.akár a Pride hónapban vannak csoportok, amikhez csatlakozhatsz stb?


Akár valami Pride-és propagandamentes hobbi? Színjátszó-kör, zeneórák, kézműves csoportos, kiállítások, árverések látogatása, borkóstoló, főzőversenyek, önkénteskedés, bármi ami érdekel is és új emberekkel ismerkedhetsz?


Mit teszel a szivár

márc. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!