Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hol lehet ma egy leszbikusnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ma egy leszbikusnak komoly kapcsolatot keresni online?

Figyelt kérdés
Tudom, tudom, online... Én is a személyes találkozó híve vagyok, mindazonáltal erre sincsen most (nekem) lehetőség.
márc. 30. 01:32
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Itt? 28N
márc. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Anno volt a Pride, a Pink, hasonló netes oldalak... Ilyen már nincs?
márc. 30. 12:41
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
En itt is talaltam többször, ez nem a platformtol függ hanem az adott embertől
márc. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem, többször... Jó komoly kapcsolatok lehettek... 😂
márc. 30. 17:29
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Nem értem hogy zárja ki egymást a kettő.
márc. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

Lottón több esélyed van egy komolyabb nyereményhez, mint a mai viszonyok között online ismerkedni.

Nekem ez a véleményem

Ja és a mentális egészséged is megmarad ha élőben ismerkedsz.

N40

márc. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
Komoly kapcsolat alapból szerintem nehez, gyorsult a vilag, aki nem a tökeletes már dobják is. Szval kitartoan próbálkozni kell.
márc. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
5/7 Csak gondolkozz egy picit... Ha egy-két hét/hónap komoly kapcsolat... Többet is, az már 2-nél több (nyelvtan). Szöveget értelmezz.
ápr. 1. 00:28
 9/9 anonim ***** válasza:
88%
Tinderen találtam korábban egy lányt akivel évekig együtt éltünk, én vele pl örökké terveztem. (Amikor megtalált, alkalmira mentem...de ő már azelőtt lélekben megfogott, nagyon)
ápr. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!