Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Instagramon van annyi esély...

Instagramon van annyi esély ismerkedni, mint a Badoon vagy a Tinderen?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok, ezeken a közösségi appokon?

ápr. 5. 23:57
1 2
 1/19 anonim válasza:

Hát nem tudom mert nekem még egyiken sem jött össze

A társkereső appokon az van hogy nincs találata az embernek így esélye sincs, instán ugyan bárkire rá tudsz írni de engedélykérésbe kerül amit a csajok nem néznek így ugyan úgy nincsenek válaszok

ápr. 6. 00:22
 2/19 anonim válasza:
Az instagram nem társkereső. Ha Tinderen nem jön össze, akkor ott főleg nem fog, hacsak nem nagyon jól nézel ki és rengeteg követővel, meg a profilod alapján egzisztenciával rendelkezel. Különben jobb esetben figyelmen kívül hagynak, vagy még tiltanak is téged.
ápr. 6. 02:06
 3/19 anonim válasza:
Szerintem pedig annyi esélyed van, mint egy társkeresőn.Bár tényleg nem arra lett kitalálva,de rengetegen keresgélnek ott is.
ápr. 6. 05:12
 4/19 anonim válasza:

A kettes hülyeséget beszél

A tinderen 80% felett van a férfiak aránya, ennél csak jobb lehet bármelyik másik oldal

A való életben sem ismerkedni járnak az emberek a meló helyükre, az utcára, kávézóba, bárhová még is lehet ismerkedni bárhol

ápr. 6. 07:22
 5/19 anonim válasza:
Instagramon több eséjed van
ápr. 6. 07:56
 6/19 anonim válasza:

Instán több levelet kapok mint bármelyik társkeresőn.

Viszont ez elég egyoldalú helyzet,kizárólag akkor alakul ki kommunikáció,ha a nő kezdeményez,ha a pasi ír,nagy eséllyel a kukában landol az üzenet.

Igaz hogy az Insta nem kimondottan társkereső,de ha a nő feltünteti a bemutatkozásban hogy Singli,annak oka van.

Legyen sok képed,jó képeid,különböző élethelyzetből,akkor lesznek lájkok,követők,érdeklődők.

ápr. 6. 08:39
 7/19 anonim válasza:
Utolsó nagyon el van tájolva xd ha fiú vagy mindegy milyen képeid vannak érdeklődőid nem lesznek 😂 csak a női profiloknak van "érdeklődői"
ápr. 6. 09:01
 8/19 anonim válasza:

6-os vagyok.

Nem tippeltem,évek óta fenn vagyok Instán,van gyakorlati tapasztalatom.

Persze valószínüleg számít:fiúnak tartod magad,vagy férfinak.

ápr. 6. 09:27
 9/19 anonim válasza:
Mindenütt rengeteg a kamu meg a "tartalomkészítő", szerintem sehol sem egyszerű, főleg ha férfi vagy, és ha nem vagy topmodell/kigyúrt, vagy ha nem tűnsz kőgazdagnak. Ha nem számítasz "jópasinak", akkor sehol sincs túl sok esélyed, ha meg annak számítasz, akkor tök mindegy, hogy társkeresőn vagy Instán próbálkozol-e.
ápr. 6. 10:40
 10/19 anonim válasza:
Nem igazán. Nem olvassák az egyéb mappát, nem adnak engedélyt.
ápr. 6. 14:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!