Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen ilyen nehéz partnert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen ilyen nehéz partnert találni?

Figyelt kérdés
mindenki azt mondja hogy tinderen és badoon csak szexre lehet partnert találni, másra nem jó. győr és 50km-es körzete van beállítva, de 2-3 hónap alatt senkit nem találtam. matcheltem párral de azok nem tetszenek, és előfizetni meg nem fogok mégegyszer. bőven àtlag feletti vagyok külsőre, így nem hiszem hogy nem találnék egy normálisabb lányt sem. lehet az a probléma hogy csak 2 képem van, éd azok sem adják vissza hogy élőben hogy nézek ki? vagy csak pesten működik ez a tinder és badoo, vidéken ennyire kihalt?
ápr. 19. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:

bőven àtlag feletti vagyok külsőre


na erre azért kíváncsi lennék... én pestiként felregisztrálok tinderre, és 1 órán belül 50+-ban vagyok.


24/F

ápr. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kíváncsi is lehetsz, akkor is így van. nem egy férfi mondta már hogy jól nézek ki, múltkor is odaszólt egy srác hogy pacek a stillem. de írtam hogy nincs normális képem mert magamról nehéz egész alakosat meg normálisan beállítva, és le is van szűkítve 50km-es távolságra a kereső. és vidék nem pest
ápr. 19. 16:55
 3/7 anonim ***** válasza:

elhiszem, ne vedd mellre :)


ha van tripodod akkor simán tudsz magadról egész testes, meg bármilyen pacek képet csinálni


rakj bele egy kis időt a képekbe aztán próbáld meg újra

ápr. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 Mi az a tripod?
ápr. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3 lábon álló állvány
ápr. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha csak a pasik szerint nézel ki jól az nem túl jó :D
ápr. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#1

Pesten tinderezni és vidéken, ég és föld.

ápr. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!