Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ismerkedni valakinek Budapest...

Ismerkedni valakinek Budapest környékén lenne kedve?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 21 éves vagyok, eddig nem nagyon próbálkoztam ismerkedéssel, mert eddig a karrieremre fókuszáltam és tovább fejlődni. És most szívesen megismerkednék egy korombeli, érett lánnyal.


Magamról annyit hogy:

- 185cm

- szőke haj, kék szem, szemüveg

- nagyon sokáig gamer voltam,

mostmár alig játszok

- szeretnék világot látni, nem

egyedül

- újonnan elkezdtem edzőterembe

járni


Rólad:

- legyél normális



ápr. 24. 14:02
1 2
 11/12 anonim válasza:

Miért érzem azt, hogy neked nem is velem van legnagyobb bajod..? (Azt már csak zárójelben jegyzem meg, hogy az 1-es válaszoló nem én vagyok)


Segíteni akarok neked, de úgy látom rossz módszert választottam. Bocsika. Amúgy igen, férfi vagyok és elmúltam már 30 is. Viszont hogy milyen korosztály van a nudista strandon, neked arról nem sok tapasztalatod lehet. Szóval a sztereotípiákat kéretik nem terjeszteni 😉

máj. 1. 15:02
 12/12 A kérdező kommentje:

Ha segíteni szeretnél bírsz írni privátban, és nem kell mindenki előtt csinálni :)


És igen nincs sok tapasztalatom a nudistra strandokról, abból indulok ki hogy nem ismerek egyetlen egy korombelit se aki oda szokott járni.


Ne vedd rosszul hogy kiakadtam, de sajnos túl sok a troll, és komolyan ismerkedni eléggé nehéz.

máj. 1. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!