Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Égéskimaradás a négyes hengern...

Égéskimaradás a négyes hengernél mire számítsak? A diag csak ennyit írt ki. Az autó be sem indul, csak teker mintha gyenge lenne az akksi.1.9 pdtdi.

Figyelt kérdés

#vyvyvayv
2019. júl. 24. 14:09
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
az előzőt a 15:46osnak írtam. De 15:50 lehet. nem bánnám ha ennyivel megúsznám...
2019. júl. 24. 15:53
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha csak egy henger nem megy azzal "simán" ketyegnie kellene egy dízel motornak :)


Na most az akksi egészséges hangon teker vagy hallani, hogy erőlködik?

Egy dízelnek kell a jó akksi mert ha nincs meg a megfelelő kompresszió akkor nem lesz ott öngyulladás.

2019. júl. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Szerintem az egészséges, ahogy teker. De bele gondolva én is inkább valami elektonikai hibára gondolok. Lehet akkor adta meg magát véglegesen az a bizonyos alkatrész ,vagy kábel vagy, éppen ami .... Amikor a szerelőnél gázt adtam rá ,és aztán lefulladt az egész kocsi azóta se kép se hang . kizártnak tartom hogy egyszerre négy pm is meghaljon , illetve 3 hengerrel tényleg illene mennie ennek a fostalicskának. Tehet vagy az elektronika ótvarkodik valahol(a diag csak Égés kimaradást hozott a négyes hengerre ezt rohadtul furcsállom ....), vagy pedig ahogy már írtál korábban üzemanyag probléma lehet , azért hagyott ki a négyes henger.... legrosszabb esetben szerintem a pd elem fosta el magát
2019. júl. 24. 16:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!