Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan próbáljam a forgalmi...

Hogyan próbáljam a forgalmi vizsga okozta stresszt leküzdeni?

Figyelt kérdés
Pár évvel ezelőtt már egyszer nekifutottam a jogsiszerzésnek de akkor is párszor azért buktam meg a forgalmin mert rendkívül bestresszeltem attól, hogy ott ül hátul a vizsgabiztos. Amikor csak az oktatóval vezettem sose egyetlen egy hibát nem vétettem, de amint eljött a vizsga ideje már kész ideg voltam. A félreértések elkerülése végett, nem a vezetéssel van gondom, hanem attól, hogy a vizsgabiztos figyel és várja ugyan mikor húzhat be strigulát.
2019. júl. 29. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
68%

A vizsgabiztos nem azért van ott, mert várja, hogy mikor húzhat be egy strigulát hanem azért, hogy megnézze tudsz-e vezetni. Ez egy stresszhelyzet? Igen az! Bukóhibá(ka)t vétettél csak azért meg túlparáztad? Igen.


De a vezetésben sok stresszhelyzet van, aki nem bírja az inkább ne vezessen addig ameddig nem tudja leküzdeni.

2019. júl. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudod leküzdeni, hogy nem stresszelsz és kész. Bagatellnek hangzik, de így van. Senki sem fogja elmondani neked a nagy titkot itt GYK-n, mert nincs. Amíg nem tudsz uralkodni magadon, addig nem is vagy alkalmas az önálló közlekedésre.
2019. júl. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 gizmo93 válasza:
100%

Szia. Igaza van az előttem szólóknak. Illetve a vizsgabiztos tényleg nem azért ül be az autóba hogy téged megbuktasson, hanem azért hogy megnézze hogy vezetsz.

Biztos vannak kivételek azért. Hallottam ilyen rémhíreket hogy buktatnak hogy meglegyen a napi/heti kvóta, nos ebben a helyzetben így is, úgy is meg fog buktatni akármilyen jól vezetsz, mert kb mindent a nyakadba varrhat. DE ismétlem csak hallottam, tapasztalatom szerencsére ennél sokkal jobb.

2019. aug. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!