Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Napi szinten vezető emberek!...

Napi szinten vezető emberek! Ti hogy reagálnátok egy ilyen autóra a forgalomban?

Figyelt kérdés

Azért teszem fel a kérdést mert lehet ilyen rendszámom lesz.

Szóval mit csinálnál ha látnál egy fehér bmwt olyan rendszámmal hogy eysan-1? Szerintetek érdemes költenem rá (feltűnő)? Lekérdeztem és ilyen rendszám nincs még, a kedvenc sorozatom miatt lenne ilyen. Forgalomban hogyan viszonyulnátok egy ilyen kocsihoz? Pl ha látnátok hogy világít a féklámpája akkor ti is fékeznétek, vagy elsőbbséget adnátok neki ha kresz szerint szükséges, szólnátok valamit?

Őszintén,

23/L



2019. júl. 30. 10:19
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
88%

Ti is fékeznétek?

Nem...ha valakinek egyedi rendszáma van abba fékezés nélkül belemegyek...

2019. júl. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
87%

Totál hidegen hagynak az egyedi rendszámok....

Egy OT-s rendszám na az már valami!!! De egy egyedi...

2019. júl. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
ot-sat is láttam már, egy kispolski ment le a hűvösvölgyi úton..
2019. júl. 30. 11:08
 14/32 anonim ***** válasza:
81%
Kiskutyádat hívják Eysan-nak, vagy ez is valami Trónok harca szereplő volt? Nem, rohadtul lekakilnék egy ilyen rendszámot (mint ahogy a többit is). Az pedig furcsa lelkivilágra vall, hogy komolyan kérdezed, hogy fékezés esetén én is fékeznék-e? Ha előttem van, mindenképp, vagy én finanszírozzam a rendszámát, miután hátulról belerongyolok? :-)
2019. júl. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
70%
tökömet nem érdekli
2019. júl. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
70%
Mindig jókat nevetek az egyedi rendszámos autón. Azok az emberek csinálják ezt, akik hiszik magukról, hogy valakik. Gore-01 a legszánalmasabb rendszám pl.
2019. júl. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
76%
legyen inkább raj-007
2019. júl. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
76%
Ha fel akarsz tűnni, akkor vegyél inkább valami ritka autót, mondjuk valami amerikai tepsit, vagy sportkocsit. Egy BMW-re amúgy sem néz rá a kutya se, olyan sok van belőle, nemhogy még a rendszámát olvasgassa. Amúgy is szerintem jó ha van 100 emberből 5, akinek az Eysan szó egyáltalán mond valamit.
2019. júl. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
25%
én láttam egy JANI-80 rendszámos bmw-t de csak azért maradt meg bennem, mert annyira prolinak tűnt az ember így. Kimaxolta a prolizmust.
2019. júl. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
83%

Pont leszarnám. "Pl ha látnátok hogy világít a féklámpája akkor ti is fékeznétek, vagy elsőbbséget adnátok neki ha kresz szerint szükséges, szólnátok valamit?"

Erre meg nem tudok szőkézés és egyéb beszólások nélkül reagálni, akkora balgaság.

2019. júl. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!