Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Napi szinten vezető emberek!...

Napi szinten vezető emberek! Ti hogy reagálnátok egy ilyen autóra a forgalomban?

Figyelt kérdés

Azért teszem fel a kérdést mert lehet ilyen rendszámom lesz.

Szóval mit csinálnál ha látnál egy fehér bmwt olyan rendszámmal hogy eysan-1? Szerintetek érdemes költenem rá (feltűnő)? Lekérdeztem és ilyen rendszám nincs még, a kedvenc sorozatom miatt lenne ilyen. Forgalomban hogyan viszonyulnátok egy ilyen kocsihoz? Pl ha látnátok hogy világít a féklámpája akkor ti is fékeznétek, vagy elsőbbséget adnátok neki ha kresz szerint szükséges, szólnátok valamit?

Őszintén,

23/L



2019. júl. 30. 10:19
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
79%
Na ha trollkodni akart akkor sikeres volt, ha meg komolyan gondolta, akkor nagyon naiv észjárása lehet. :D
2019. júl. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 Koplárovics Béci ***** válasza:
74%

"Szóval mit csinálnál ha látnál egy fehér bmwt olyan rendszámmal hogy eysan-1? "


Lesz**nám. Azaz mégsem: "na, mégegy hülyegyerek".


"Szerintetek érdemes költenem rá (feltűnő)? "


Feltűnő. Lásd fent. Ha neked érdemes arra költened, hogy hülyének nézzenek, akkor hajrá.


"Forgalomban hogyan viszonyulnátok egy ilyen kocsihoz? "


Sem a rendszámmal, sem a márkával nem veszel semmit előnyt a közlekedésben. Aki bolond, az bolond Trabantban, BMW-ben meg Ferrariban is.


"Pl ha látnátok hogy világít a féklámpája akkor ti is fékeznétek"


Nem, csak azért is belemennék... Hogy lehet ekkora baromságot kérdezni?


", vagy elsőbbséget adnátok neki ha kresz szerint szükséges, "


Mint a többi autónak, akármilyen rendszámmal.


"szólnátok valamit?"


Mert elsőbbséget adok a KRESZ szerint valakinek? Miért tenném, Vagy azért szólnék, mert fékez? Hát... az autók szoktak.


"Őszintén,"


Őszintén? Ha komplett idiótát akarsz csinálni magadból, akkor hajrá. Ha szerinted bármilyen jelentősége van egy rendszámnak, akkor rettentő buta vagy. Elég őszinte volt? Sajnos 1-2 szót nem írhattam bele, ezért talán nem voltam eléggé őszinte. De szerintem úgyis csak egy trollocska vagy.

2019. júl. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
21%

Vajon miért volt fontos a rendszám tekintetében, hogy ez egy fehér BMW?

Ennyire a külsőségek számítanak?

Alapvetően lesz/rom, milyen rendszám van rajta. Max egy kis szánalom, hogy nem volt mire költeni a pénzt már.

Akkor extra gáz, amikor egy ilyen kocsi rohad, lóg rajta az az, füstöl, gagyi kis felni, vagy acél van rajta, mert ezekre már nem futja.

2019. júl. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
megnyugtatlak, ez nem rohad, stb
2019. júl. 30. 14:22
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Ne adjátok már alá a lovat, csak egy unatkozo tizenéves kölyök, nem tud már mit kezdeni magával a ynári szünetben.
2019. júl. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem az égvilágon senkit nem érdekelne
2019. júl. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
23%
Ezt a feltűnési kényszert nem tudom hova tenni. Ha valami egyedit akarsz az autódra, hajrá, de miért tartasz róla közvéleménykutatást? Te autód, te dolgod. Fogalmam sincs ki vagy mi az, amit te rendszámnak akarsz, de az egyedi rendszámoknál az mindig eszembe jut, hogy de sok felesleges pénze van az illetőnek. Persze, tök jó dolog a külvilág tudtára adni mit szeretsz, de ezzel úgyis csak azok foglalkoznak, akik hasonlóan szeretik vagy rajonganak az adott dologért. És szerintem közülük is a legtöbben csak mosolyognak egy cinkosat a "sorstárson". Csináltass inkább egyedi pólókat, az több lehetőséget ad a hasonszőrűekkel való ismerkedésre, ha erre vágysz.
2019. júl. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
82%
BMW-nél csak akkor lepődök meg, ha működő irányjelzőt látok.
2019. júl. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
27%
En magam alá fosnék a gyonyortől
2019. júl. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
87%
ez nem az a kérdező, aki a hasonló kinézetű autónak köszönget, hogy szia, te is autó vagy? mert akkor nincs kérdésem...meg válaszom sem. T
2019. júl. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!