Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2009-es BMW 318d-hez Shell...

2009-es BMW 318d-hez Shell Helix Hx7 motorolaj 5w40-et ajánlottak nekem. Szerintetek tényleg megéri a prémium olaj?

Figyelt kérdés
Ha az a jó, én elhiszem, csak jó lenne valós tapasztalatokat is olvasni erről.

2019. júl. 31. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudtommal 5w30 kell az N47-be.
2019. júl. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

Szerintetek tényleg megéri a prémium olaj?

Egy újonnan vásárolt szalonból kihozott autóba igen, egy használt autóba nem feltétlenül, oda jó a nem prémium is.

2019. júl. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

Egy ilyen olaj is jó bele:

[link]

2019. júl. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy Shell Helix mióta premium? Szerintem semmi különös nincs benne, egy teljesen átlagos olaj. Félreértés ne essék, semmi gond vele, de attól hogy nem a legolcsóbb vacak a Tesco alsó polcáról (amit jóérzésű ember egyébként sem tölt be motorba), attól még nem lesz prémium. Egy korrekt, de teljesen átlagos olaj azok közül, ami már a vállalható kategória.
2019. júl. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anc ***** válasza:

Szerintem itt nézd meg, hogy hivatalosan mit ajánlanak: [link]

Én is Helixet használok, teljesen meg vagyok vele elégedve, nekem az autószerelőm is ezt használja, engem ez győzött meg leginkább. :)

2019. szept. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!