Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem jövök ki az oktatómmal,...

Nem jövök ki az oktatómmal, nem megy a vezetés. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Volt már valakivel ilyen? A suli támogat a jogosítvány megszerzésében. Nem tudunk együtt dolgozni az oktatóval. Szerintetek váltsak autós iskolán belül oktatót vagy menjek át egy másik autós iskolához? Mennyi idő, mire a papírmunka lezajlik? Volt már mással is ilyen?

A válaszokat előre is köszönöm!



2019. aug. 2. 23:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a garancia, dubitus, hogy szerencsére nem mindegyik oktató állat, aki ordibál a tanítvánnyal, ez ugyanis semmilyen körülmények között nem engedhető meg! Akinek rosszak az idegei, az ne menjen oktatónak, mert bizony nemcsak Schumachereket kell oktatni.
2019. aug. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
29%
Mondjuk 22 másodperc váltóropogás meg kuplungtárcsa-pirítás után bármelyik agyasunk fejét megnézném a saját autója anyósülésén...
2019. aug. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért ne úgy álljunk hozzá, hogy a kérdező a hibás 100%-ban, az oktató meg csak be van állítva a kiállhatatlan némbernek.

Az én esetem is haosnló volt, az oktatóm ott szúrt ki velem, ahol tudott, emellett olyan bunkó és minősíthetetlen stílusban tudott beszélni, hogy mindig görcsbe rándul gyomorral mentem vezetni. Aztán váltottam oktatót, aki normális volt, magyarázott, türelmes volt, és láss csodát, vele minden ment, sikerült a viszgám is. Én nagyon jó élményekkel ültem utána autóba egyedül is, míg egy barátnőm, aki az első oktatómnál tanult és vizsgázott le nagy nehezen, a mai napig nem szeret vezetni. Nem szabad, hogy egy oktató elvegye a kedvedet a vezetéstől, így inkább válts, még ha plusz költséggel jár is!

2019. aug. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
50%

Egy észrevétel..........

Sehol nem láttam még olyat, hogy valaki csak úgy, beírt volna a gyakori-ra:

"képzeljétek, befizettem, megtanultam, aztán beosztottak egy oktatóhoz, elvégeztem a tanfolyamot és elsőre levizsgáztam."

Pedig évente pár ezer jogosítványt kiadnak.

Viszont van a jogosítványra éhezőknek egy kis százaléka, akinek mindig öreg és rossz autó jut, akivel folyamatosan kiabál az oktató, és akiknek még a 20.óra is azzal kezdődik, hogy "próbáljunk már meg végre egyszer normálisan elindulni"

Természetesen ezt a tényt, itt ezen az oldalon -és még ki tudja hány fórumon- azonnal publikálni kell.

Kicsit elgondolkodnának, miként lehetséges az, hogy előttük is utánuk is, sok százan jutnak el könnyedén a jogosítványig, ugyan azzal az oktatóval, és ugyan azzal az autóval.

Hát nem érdekes???

2019. aug. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Ugyanígy voltam én is.:D Privátban nem írnád le, hogy hol és kinél tanulsz vezetni? Lehet sorstársak vagyunk.
2019. aug. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
72%
Nem az számít, hogy mások hogy és milyen gyorsan, hanyadjára szereztek jogosítványt, hanem az, hogy az adott tanuló milyen módon sajátítja el a vezetéshez szükséges tudást. Ha egy bunkó oktató mellett végigszenved egy csomó órát, ahol nem mer kérdezni, rosszul van már a következő óra gondolatától is, és vizsgán is majd' elájul, annyira izgul, hogy ha megbukik, akkor megint hallgathatja majd az oktatója kioktatását, akkor az senkinek sem jó. Egyrészt drága mulatság ma már jogosítványt szerezni, szóval nem azért akar majd egy szülő kiadni 200-300.000 Ft-ot, hogy a gyereke utána ne akarjon/ne merjen autóba ülni. A lényeg, hogy ha nem tetszik az oktató stílusa, nem kötelező nála maradni és neki fizetni, mert még mindig egy szolgáltatásórl beszélünk, ahol a tanuló válogathat, hogy kinek az ajánlatát fogadja el, és kivel tanul meg vezetni. Azt kell szem előtt tartani, hogy magától az illető fog-e majd autóba ülni, ha tapló oktatója volt, mert sok helyről hallottam, hogy utálnak vezetni régi, rossz élmények miatt. Így fölösleges akkor jogsit csinálni.
2019. aug. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!