Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Vezetséi alapórán miket...

Vezetséi alapórán miket tanultatok? Az oktatómmal 1 órán kesztül csak egyenesen megyünk, ebből nem tanulok.

Figyelt kérdés
Már kezdem érezni, mikor kell váltani. Az első 9 órán vagyok túl. Ugyebár azok az alapórák. Szerintem engem az oktató direkt nem készít fel eléggé. Véleményetek?

#vezetés #alapóra
2013. nov. 15. 17:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
9%
9 óra után kezded érezni? Én apámmal kimentem augusztus 20-án az Auchan parkolóba és 20 perc után éreztem. Életemben másodszor vezettem, előtte már egyszer voltunk így kint, de akkor nem váltottam.
2013. nov. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

2006-2007-ben tanultam.

Rutinpályán első két alkalommal, csak a kuplung csúsztatása volt a feladat. Máshoz hozzá nem érhettem. A csúcssebesség lehetett olyan 3-4 km/óra.

Ne azokkal foglalkozz, akik olyanok mint az első. A szájuk nagy csak. Rutinon még hármasig sem váltottam fel. Nem is engedte. Akkor mentünk ki forgalomba, amikor már ez mint, a szlalom, a párhuzamos parkolás, beállás előre és hátra parkolóhelyre (bóják közé), ipszilon forduló, intenzív fékezés.

Őrült ötletnek tartom azt, hogy ez a rendszer megszűnt.

2013. nov. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Nekem ezen a héten volt az első órám rutinpálya helyett kint a forgalomban. Hát elég érdekes volt a dolog kicsit paráztam is de nem volt gond.
2013. dec. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Mi az első órán mentünk oda vissza, körbe körbe, előre hátra az oktatómmal! Utána másnap párszor ezt megcsináltuk és mentünk ki forgalomba, egy ideig nekem is csak 3.-ig engedte szép lassan, most pedig közel a vizsgához mindig mondja, hogy ahol lehet menjünk a max sebességgel! Jövőhéten vizsgázok :)
2014. febr. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Szurkolok nagyon dream-art! Én is nemsokára vizsgázok,de még nincs kikérve a vizsgaidőpont. neked hogy megy a fék-kuplung kezelése? nekem nem mondta az oktatóm h max sebesség menjek. Mindig jol jön a tanács. :)
2014. febr. 4. 12:43
 6/13 anonim válasza:
Kedves Kérdező! A kuplung fékre együttes használatára gondolsz? gondolsz? Mert azt csak megállásnál, lassítás-váltásnál használjuk, nekem így tanította. Én érzem mikor kell váltani, de mindig mondja az oktató hogy váltás előtt huzasd meg kicsit. 40-50km/h-ig általában 4.-ben megyünk, afölött 5., 30-nál harmadik és 15-20 között második, bár én már nem nézem. Olyat is hallottam hogy az vezet dinamikusan aki felvált ötödikig hamar... Most ezt nem tudom. Nekem annyi bajom van, hogy a táblákat néha elfelejtem nézni , nem mindig, csak ma pl 3 órát vettem egymás után és 2,5 óra után már fáradt voltam , megjegyzem a három óra alatt egy 10 perces pihenő volt...
2014. febr. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A héten vizsgázol? Drukkolok neked! Én is hamarosan.
2014. febr. 9. 22:47
 8/13 anonim válasza:
Meg volt a vizsga kedves kérdező! A 40. percben visszafelé a rutinpályára rossz sávváltás miatt buktam meg. A vizsgabiztos nagyon , kedves volt egyébként egy párhuzamos jobbra hátramenetben parkolásnál elakadtam, mondtam az oktatónak, hogy nem tudom megcsinálni cseréljünk helyet. A vb pedig mondta, hogy ne adjam fel 3x lehet javítani , beszéljük meg mit csináltam rosszul, szóval le a kalappal előtte :) Jövőhéten újrapróbálom, semmi más hiba nem volt, annyit jegyzett meg a vb, hogy érződik az hogy kezdő vezető vagyok, nem minden esetben volt dinamikus a vezetésem ... Sok sikert neked! :)
2014. febr. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Hello. Második hozzászóló vagyok. Nekem is lassan Vizsga lesz lehet a jövőhét. Voltam a héten is vezetni egész jól ment. Remélem vizsgán is jól fog menni. Kedves kérdező és dream-art sok sikert nektek is :)
2014. febr. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Kinek hogy sikerült? Nekem végre meg van :D Jogosítvány úton! Már nagyon várom, hogy vezethessek :)
2014. márc. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!