Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek mik az igazán...

Szerintetek mik az igazán férfias autók? Sokak szerint az ami hátul hajt

Figyelt kérdés

De szerintem lehet fickós egy elsőkerék hajtású autó is

Ti hogy vagytok vele?


2019. aug. 4. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Ami nem bontószökevény és megdolgozott érte a tulaja.
2019. aug. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Akinek autó kell a férfiasság kifejezésére, annál komoly problémák vannak a férfiassággal.
2019. aug. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%

A kispolák hátul hajt, mégse menő.


Amúgy egy duplafülkés teherautó, ami tele van gerendával, meg szerszámokkal, és pl a gazdája ács vagy kőműves esetleg asztalos. Az úgy elég menő.


Vagy igazi terepjáró (Land Rover, de akár Niva vagy 4x4 Duster), de az is akkor igazán ha a gazdája munkájához kell pl. vadőr vagy vízügyes. Vagy még úgy is, ha hobbihoz használod, vadászat horgászat, csónakot húz ilyesmi. De semmiképpen se betonos városi kocsinak, úgy gáz.


Ha sportos vonalra mész, ami elérhető is, akkor régebbi BMW, Porsche 924, Honda Civic, Seat Leonból is van sportos erős. Peugeot 205-nek volt nagy motoros változata (1.8-as tán), meg a Renault Clion-nak is. Bár ez az utolsó kettő már régi.

Alfa Romeo 150-es is jól néz ki, erős is, a megbízhatóságáról megoszlanak a vélemények.


Ha poszternek lesz, akkor Ferrari 250 GTO, Lancia Stratos, Audi-Quatro, Auto-Union verseny autó, Porsche 911...


Sportos-elegáns bármelyik Mercedes vagy Audi


Egyéve mentem az M0-án 130-al, szélső sávban. Jött a belsőben egy 120-as skoda, álvahagyott mint a szart. Mehetett vagy 150-et. Én nem tudom, mi csináltak vele, de ment mint a golyó. Ha a sofőr saját kezűleg tuningolta, akkor az is menő...


Férfias lehet még egy jó lakóbusz is, pláne ha valami stílusos darab és már keresztül kasul becsavarogtad vele Európát nyaranta.

2019. aug. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

Ebben igazi kani leszel.

[link]

2019. aug. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%

A legférfiasabb autó egy Aleko Pickup volt amit vezettem. A kuplung olyan kemény, hogy belenyom az űlésbe. 7 mázsát símán elvitt + futó.


Bement tralóra is, ha be kellett. Volt, hogy aratás után éjszaka jött a zivatar, én fejlámpával futottam a kocsi mellett, dobáltam fel a bálákat, faterom vezette. Este 9-től hajnali egyig ketten haza hordtunk meg felkazlaztunk valami 300 bálát.


Ráhúztuk a fóliát és nem sokkal utána eleredt az eső.


Hátul háromnegyedes csőből volt az ütközője, gyárilag.


Volt hogy ránkdudált ilyen tuningos hülyegyerek, belső sávban mentünk lakott területen, platón egy nagy traktor kerék.


Ablak le, azt mutattuk neki, hogy kapja be. Bekussolt a fenébe.


Autópályán vitte a 140-et, csak a hátulja üresen könnyű volt és pattogott.


Sajnos ruszki vasból volt, amit úgy szeret a rozsda, hogy egy idő után már nem lehetett kilakatolni, és le kellett selejtezni. De ha úgy vesszük bőven behozta munkával az árát.

2019. aug. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25%
férfias autó manapság?? Amikor szinte minden SUV-vel járnak nők? Én azt mondom, nincs ilyen. Nyilván egy rózsaszín Alto nem fiús...
2019. aug. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%

A női suv megérthető. Aki elég gazdag, és úgy érzi, az asszony bizonytalan a volán mögött mit vesz neki? Hát persze, hogy a legnagyobb kocsit a szalonból. ÉS abban viszonylag biztonságban érzi a családot, amikor a neje reggel oviba viszi a gyerekeket.


Budán dolgoztam, reggelente nem egy ilyen ovi-jártot láttam.


Nekünk nincs tizenöt misi erre a párnacihában, de akinek van, meg lehet érteni.

2019. aug. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!