Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » AM kategóriás jogosítvány...

Darkfighter kérdése:

AM kategóriás jogosítvány kiváltásához kell elsősegély?

Figyelt kérdés
Van ismerősöm akinek nem kellett, de van aki azt mondja hogy kellet.
2019. aug. 5. 11:07
1 2
 1/15 D. Brasco ***** válasza:
0%

Minden jogositvanyhoz igy az AM-hez is kell elsősegely!

Ha kesőbb mas kategoriat csinalsz oda is kell,de mivel már egyszer megcsináltad értelem szerűen nem kell mégegyszer vizsgáznod belőle!

2019. aug. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
És akkor az hogy történhetett hogy az ismerősömtől aki 4 napja volt az okmányirodában kérték, majd mondta hogy AM kategóriás a jogsi, és így nem kellett bemutatnia?
2019. aug. 5. 11:23
 3/15 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy hazudott/félrebeszélt.

Az okmányirodában eleve nem foglalkoznak semmiféle vizsgákkal, csak az elkészült jogosítványt lehet átvenni.

2019. aug. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 D. Brasco ***** válasza:
0%
Én ilyen ismerősömnek a haverjának a szomszédjának az egyik kollegájanak a keresztanyja azt hallotta hogy valaki látott olyat aki azt olvasta hogy valaki azt mondta......kezdetű sztorikra én nem különösebben alapoznék ez ügyben!Ahogy a masik válaszolo is írta eleve mit keresett az okmányirodában?!?De mindegy is mert a lényegen nem változtat:KELL!Még akkor is ha az unokatestvéred kishugának a barátnőjének a hapsijának az osztálytársának nem kellett!
2019. aug. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy hazudott volna, eleg kozeli ismerosom. Es az okmanyirodaban kell a jogositvanyt igenyelni, legalabbis en ugy tudom.
2019. aug. 5. 17:41
 6/15 anonim ***** válasza:
Rosszul tudod.
2019. aug. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Akkor a forgalmi vizsga után 3-4 munkanappal hova kell mennem?
2019. aug. 5. 19:36
 8/15 anonim ***** válasza:
Igaz évekkel ezelőtt volt és lehet rosszul emlékszem, de nekem nem az okmány irodában kellett bemutatni az elsősegély papírt hanem amikor a vizsgaigazolásért mentem.
2019. aug. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nekem ma lett meg a forgami vizsgam. 3-4 nap es mehetek az okmanyirodaba. Szemelyi, lakcimkartya, es az elsosegely igazolas kell.
2019. aug. 6. 15:42
 10/15 D. Brasco ***** válasza:
0%
Na akkor kamuzott az ismerősöd vagy igen?
2019. aug. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!