Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik motort érdemesebb...

EasyBurningBunny kérdése:

Melyik motort érdemesebb megvenni? A Hyosung GV 125 Classic-ot vagy a Hyosung GV 125 S Aquila-t?

Figyelt kérdés
Mindenképpen 125-ös Choppert szeretnék venni újonnan, és kinézetre nekem a Classic jobban tetszik, de nem tudom hogy olyan jól is megy-e mint ahogy kinéz. Az Aquiláról több videó van a neten és elvileg nagyon szépen megy, jol veszi a kanyarokat de csak 98 a végsebessége, ellenben a Classicnak nagyobbak a hengerei és 100 fölé is megy.
2019. aug. 7. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyiket se. Már a neve is rettenetes, gondolom kínai szar. Ezekkel az a baj, hogy hitvány a minőségük, széthullanak hamar, és pl a nikkelezett műanyag, az nem u.a. mint a krómozott acél. Vagy vegyél egy Hondát, Yamahát, vagy ha nincs pénzed, akkor egy 125-ös ETZ-t építs át.
2019. aug. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
125-ös négyütemű motor kb úgy megy, mint egy erősebb Simson. Van a családban egy Honda Rebel 125, 70-80 az utazótempója de nagyon kevés nyomatékkal, megfogja minden emelkedő. Ne a végsebesség legyen a fő szempont, egy keveset futott japán motor, legyen az 25 éves, tovább fogja bírni, mint egy kétes minőségű anyagból gyártott kínai "Honda replika". Hamar szétmennek a csapágyak benne, a motor élettartama kérdéses, a hegesztések rondák, esetleg nem tartanak, ahogy kell... Nincs jó tapasztalatom velük.
2019. aug. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"nincs jó tapasztalatom velük"

ha lenne tapasztalatod nem írnál ekkora baromságot... a hyosung egy nagyon jó márka, nem japán színvonal de közel van és nem kínai hanem kóreai

még mielött mindenki letámadna nem vagyok hyosung tulajdonos

2019. szept. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!