Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1.3-as 2001-es 3 ajtós swiftem...

Sztyuf kérdése:

1.3-as 2001-es 3 ajtós swiftem ma érdekes dolgot csinált: 140-nél egyszer csak nem akarta venni a gázt, majd röviddel utána igen. Ezt kétszer még megcsinálta, egyszer 120-nál, meg az autópálya kijáratánál 40-nél, majd azóta semmi. Ötletek?

Figyelt kérdés
Valahogy se nem gáz, se nem motorfék nem volt. Valaki tapasztalt-e már hasonlót, esetleg van-e ötlete, h mi lehet ez? A műszerfalon nem láttam semmit sem kigyulladni, mondjuk nem is nagyon néztem.
2019. aug. 7. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Tipp: Egy eltömődött üzemanyagszűrő miatt leeshet annyira az üzemanyag nyomása, hogy túl szegény lesz a keverék és megtorpan az autó. Gázelvételre újra felépülhet a nyomás, amivel újra üzemképes a motor. A Swift a befecskendezés időtartamával szabályozza a mennyiséget, de hiába , ha nincs meg az üzemi nyomás és alig-alig jut benzin a motorba.
2019. aug. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Esetleg haldoklik a gyújtótrafó.
2019. aug. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!