Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Chopper, túra, sport. Mit...

Chopper, túra, sport. Mit válasszak, miért rossg a chopper?

Figyelt kérdés

A2es jogsimhoz vennék motort, valahogy a kategoria tetejet akarom megcélozni.


Sokat gondolkodom hogy choppert veszek (650 dragstar/ 750shadowspirit)

De mindenhol azt látom neten hogy az öreges, nem használható varosban mert nagy, varoson kívül meg nincs szél védelem, stb...


Illetve gondolkozom 400as ninjan mert elvileg a legjobb tanulo motor. Mindenhol húz.


Na gondolom le lehetett szűrni hogy nincs kiforrva a stilusom nemtudom merjek e venni choppert meg aztae hogy merjek e venni sport motort vagy esetleg egy sv650 a2 papirokkal.

Az érdekelne mit ajánlotok, illetve miért irjak mindenhol ezeket a chopperekrol, tényleg csak az időseknek all jól?


Ui: eddig egy 535os viragon vizsgaztam es egy 250 baliust vezettem 1 évig.



2019. aug. 7. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

Chopper mire jó? Ha Amerikában, Kanadában élnék és meg lenne az életérzés, akkor vennék ilyen motort, ott nagyobb értelme van mint bárhol máshol, azt mondják jók az utak, és a tájak sem elhanyagolhatóak.


Én gyerekkoromban kezdtem robogóval de már akkor is tudtam hogy csak sportgép kell nekem, belevágtam az A korlátlanba még 21 évesen, és idővel vettem egy gyorsaságit.


Ilyen kis köbcentikben nem érdemes egy motornál leragadni, ha én lennék ilyen helyzetben azt választanám, amelyik bejön, de ezt érezni kell.

Gondolom aki a bobber chopper motort választotta, annak az életforma, tehát már zenében, ízlésben sem olyan ember mint a legtöbb.


Én azért voltam belebolondulva a sportmotorokba mert rázott a hideg a hangjuktól, öröm volt hallani őket, és nagyon gyorsan mennek, olyan tartalék van egy ilyen motorba hogy a Holdra kilehet jutni vele :)

Már egy nagy robogó is jó kiinduló alap, utána jöhet az ami bejön. Fz6n, Sv650 ezek jó kis gépek, amennyit láttam belőlük az utakon.

2019. aug. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 veterán vas ***** válasza:
100%
Ha valaki azzal érvel, hogy "nincs szélvédelem", akkor az szerintem ne üljön motorra. :(
2019. aug. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
24 éve 17 éves korom óta choppereim vannak. Soha nem jutott eszembe hogy más mit gondol róluk. Ha chopper kell azt tudod. Ha logikus érvet keresnél az nincs mellette. Akkor vegyél túrasport motort.
2019. aug. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!