Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A rendőr megbüntethet ha kék...

A rendőr megbüntethet ha kék színű a rendszámtábla világításom?

Figyelt kérdés
Most gondolkozok kék rendszámtábla világításon, pár autón láttam már errefelé is csak nem tudom hogy a rendőrök mennyire foglalkoznak vele.
2010. júl. 12. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
attól függ hol laksz. stb. nekem pl senki sem szólt neon miatt, pedig volt hogy mellettem állt este pirosnál rendőrautó és 6 neoncső volt alján kocsimnak. aztán másik városban. látott, megfordult sziréna: semmilyen kék fényt nem szabad elhelyezni autón mert megkülönböztető jelzésnek tűnhet, csak nem értem h hogy tűnhet pl egy ilyen mint amit te is akarsz. nekem 20 asban volt büntim.S
2010. júl. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Aham, értem, köszi a választ! A fehér ledes rendszámtábla világítás izzó valamivel látványosabb lesz mint a sima halogén?
2010. júl. 12. 17:47
 3/7 anonim ***** válasza:
A fehér LED-es rendszámért nem büntetnek, vizsgán is átmegy. Kék LED-es megbukik, és bünti is. A sima rendszámtáblavilágítás nem halogén, az a tompított/refi csak.
2010. júl. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. júl. 12. 18:17
 5/7 anonim ***** válasza:
manapság sokat látom hogy a lámpa helyett egy jégfehér led sort tesznek oda azért is büntetnek esetleg? :$
2010. júl. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem motoron volt kék rendszám megvilágitás,3évig.De senki nemszolt érte.
2010. júl. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Lacika25 válasza:
az igaz,hogy attól függ hogy hol lax!pl :pesten nem szolnak érte nekem az utas térben villogott a kék cső mégsem szóltak,de vidéken mindenbe belekötnek.pl:kék helyzetjelö,villogó szelepsapka,nekem azt mondták 1 szer,hogy előre fehér hátra pedig csak piros fény világithat,kocsi alatt semmi
2010. júl. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!