Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A rendőr igazoltat, autóból...

A rendőr igazoltat, autóból szállunk ki épp. Kötözködik, majd feljelent azért, mert a vezető oldali ablakok le vannak fóliázva. Mennyi lehet a büntetés (pénzben), ha már másért (félre csúszott rendszámtábla) jelentettek fel?

Figyelt kérdés
Köszönöm!
2009. jún. 24. 08:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Szabálytalan oldalablakok,rosszul álló rendszámtábla és a rendőr ezekért kötözködik? Micsoda rendőrök ! Az ész megáll rajtuk. Igazad van. Milyen alapon mer neked szólni bármelyik rendőr is ? Írd meg ezt a csúnya rendőri eljárást valami fórumnak,ne hagyd magad.
2009. jún. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom te mit szólnál, ha olyanért feljelentene a rendőr, hogy a vezető oldali ablakok le vannak fóliázva, a nyári rohadt meleg miatt, mivdel klíma nincs a kocsiban, és azért is feljelent, megbüntet, hogy a kocsira úgy lett ráerősítve előlre a rendszámtábla, mert nem olyan rég volt egy autóbalesetem, és összetört a kocsi eleje, és ezt a kocsit nem olyan egyszerű csak úgy sitty sutty megcsináltatni.Manapság szinte mindenkinek le vannak sötétve az ablakok, és hozzá tenném, hogy a miénk az a "legvilágosabb " fajtára.Kérdem Én: miért velem kekeckedik?

Nem ütöttem el senki, balesetet sem okoztam.

Nincs jobb dolguk?

Jaaaaaaaaaaaaaaaa, és hozzátenném, hogy kb 5-6éve le vannak fóliázva az ablakok.Most jutott eszükbe észrevenni???

2009. jún. 24. 10:14
 3/11 Santiego007 ***** válasza:
84%
De biszont azér jogosan szólt,hogy le volt fóliázva a zeteő oldali ablak mert azt nem lehet lefóliáznim ert zavarja a kilátást főleg sötétben.csak a hátsó és az utasoldali ablakokat lehet lefóliázni.
2009. jún. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Santiego007 ***** válasza:
100%
Nem tudok írni.Tehát:azér jogosan szólt mert le volt fóliázva az első ablak,mert azt nem lehet.Kizárólag a hátsó és az utasoldali ablakokat lehet lefóliázni mert a vezetőt zavarja a kilátásban főleg este ha nála is le van fóliázva oldalt az ablak.
2009. jún. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ez eddig oké is lenne.Szóljon nyugodtan.De 5-6év után???Eddig is ott volt, és egyszer nem szóltak.

A másik meg az, hogy ilyenért feljelent, megbüntet?

És azt mondja, most még ezért nem veszem el a forgalmit, de ha legközelebb találkozunk, akkor igen???

Na, ez, ami dühít...

2009. jún. 24. 10:42
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
De igen, az elsőket is le lehet fóliázni! Csak tanúsítványt kell róla mutatni a rendőrnek, hogy megfelelő a fényáteresztése. Nem akarok hülyeséget mondani, de ha jól tudom az első ablakoknak 75%-os fényáteresztőnek kell lennie.
2009. jún. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Hát annyi (75%) az meg van.Írtam, hogy ez nem a legsötétebb fajta fólia, szabad szemmel is símán be lehet látni.

Tanúsítványunk van, de csak a hátsó ablakokra.

Javaslat, hogy hol szerezzek be az elsőkre is?

2009. jún. 24. 11:39
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
Haveromnak papír nélkül volt lefóliázva. Megállította a rendőr belekötött persze. A haver megfogta és letépte és kész!
2009. jún. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Talán egy kis uzsonnapénzért ott tudnál szerezni ahol csinálnak ilyeneket. Pl.: autószerelő
2009. jún. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

A haverod jó nagy b..om.

Ez ugyanis nem 2 Forint.Amúgy meg ami neki volt az lehet olcsóbb fajta, mert ez nem lehet csak úgy letépni.Szép is volna..

Köszönöm a válaszokat!

2009. jún. 25. 07:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!