Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki miért bukott meg a forgalmi...

Ki miért bukott meg a forgalmi vizsgáján?

Figyelt kérdés
Szóval B kategóriás forgalmi vizsga előtt állok, és kíváncsi lennék, hogy ki min vérzett el(bukást jelentő hiba vagy összegyűlt hibavonalak esetleg), igazából bármelyik kategóriában. Nekem egyelőre a parkolás a nemezisem..

2015. nov. 24. 21:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Körforgalomból való kihajtás, mikor a körforgó belső sávjából hajtottam ki. Hiába nem volt ott senki, továbbá a 2 sávos út belső sávjába hajtottam, de sikertelen volt a vizsga (szerencsére). C-kat-nál minden elsőre megvolt.
2015. nov. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%

Nem igazán szoktak hibavonalak miatt megbukni, azaz nem gyakran. Én 3szor buktam. 4.Re sikerült mert lefizettem a vizsgabiztost. Nagyon jól vezettem, csak mindig annyira izgultam, hogy volt hogy hánytam vizsga előtt. Üzletkötő vagyok, munkából adódóan sokat vezetek és tényleg jól, csak féltem.

Hibáim: 1) láttam, hogy sárga, lassítottam, meg is álltam kb 2 másodpercre mire észrevettem, hogy a kiegészítő lámpa viszont zöld nyilat adott, hiába volt piros. Mondom kb 2 mpre álltam meg, de megbuktattak.

2) egyirányúból jobb oldalról kanyarodtam balra, nem pedig balról balra.

3)Átmentem a piroson, mert előttem volt egy busz a buszmegállóban és arra koncentráltam, hogy el ne felejtsem kiengedni magam elé

4)egyet se hibáztam, pedig ugyanúgy végig kellett mennem a vizsgakörön. Csak tudtam, hogy csúztatom a pént, ezért úgyis átenged.

Szóval a sikerek vizsga kulcsa az, hogy ne izgulj, maradj nyugodt.

2015. nov. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Megállsz a zöldnél, átmész a piroson, de azért nagyon jól vezetsz, sőt még annál is jobban. Aha.
2015. nov. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az a vizsgákon volt, mert nagyon nagyon izgultam
2015. nov. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
45%

És igen jól vezetek, belejöttem. Nem hiszem, hogy csak a vizsga mutatja ki mennyire vezet jól. Barátnőmnek meglett elsőre. Már 2 kocsit tört össze az ő hibájából, én egyet se.

2Es vagyok

2015. nov. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
En tertem balra, szembe velem tert jobbra. 2 savos utra, ugye a valo eletben en beterek a bal savra, a masik a jobbra es mindenki boldog. A vizsgan ezt nem teheted meg, jobbkez szabaly:)
2015. nov. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én azért buktam meg először, mert egy mellékútról fel kellett hajtani egy főútra úgy, hogy balra kanyarodok, de a kereszteződésben egy csomó ideig álltam mert annyian jöttek, mire sikerült elindulnom, leállt az index magától.

Szóval amitt húztak meg, mert az index már nem villogott mire elindultam balra.

Másodszorra sikerült.

2015. nov. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sokszor leírtam már itt részletesen. Útvonalon kívül a vizsgabiztos kérésére(!) kellett parkolnom, sikerült beállítania egy rokihelyre, ami nem volt észlelhető abból az irányból. (rutinon csak én mentem át nála aznap 6 emberből, gondolom kompenzálni kellett)
2015. nov. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 TheCruve ***** válasza:
100%

Engem azért húztak meg mert nem hallottam rendesen az oktató utasítását ( mármint azt hogy merre kanyarodjak)... -.-

Izgultam, az útra koncentrálta, és amikor az oktató mondta hogy "a következő kereszteződésnél jobbra, majd rögtön balra és újra jobbra kanyarodunk" Én csak a két jobbot hallottam, vagy az is lehet annyira izgultam hogy elfelejtettem, és meghúztak... Pedig hibám nem volt, csak letértem a vizsgaútvonalról...

2015. nov. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én túl erősszakos vezetés miatt....

(Előttem volt egy autó a külsősávba ami állt (vészvillogóval) kiakartam kerülni. Én úgy láttam, hogy beenged egy autó (10-el ment meg leis volt maradva) A vizsgabiztos nem így látta.

2015. nov. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!