Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitas gumiról tapasztalat?

Mitas gumiról tapasztalat?

Figyelt kérdés
pontosabban mitas mc32 gumi érdekelne de más profilú gumiról is érdekelnek vélemények

2019. aug. 15. 14:38
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én nem rég vettem Mitas MC13-at. Hát egyelőre nem vagyok tőle elájulva. Ami jó, hogy egész rugalmas gumi, tehát kicsit jobban elnyeli az ütéseket, viszont tapadásban nekem nem a legjobb. Bár még lehet hogy túl új. Előtte egy Anlas SC500 volt, ami téli gumi, hát az jobban tapadt nyáron is. Még adok időt ennek az új guminak, de szerintem ez ennyi sajnos, mert már 200km körül beleraktam. Esőben viszont nagyon rossznak éreztem így az Anlas után. Van egy másik robogóm is, arra megint inkább Anlast rakok, mindig itt kötök ki. Már a negyedik szett lesz belőle.
2019. aug. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!