Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyért rosszabb a vezetésem...

Milyért rosszabb a vezetésem hétről hétre?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Láttam, hogy nem egyedül vagyok azzal, hogy nem igazán megy ez a vezetés dolog! Amikor el kezdtem tök jól ment még az első pár alkalom amikor forgalomban vezetem! Aztán egy ideje olyan mint ha el szállt volna a tudás! Az oktatóm folyamatban szurkál hogy későn váltok, pedig szerintem pont hogy időben de leghosszabb ebben hogy sokszor neki áll helyettem váltani és utána meg kiabál! De nem igazán értem milyért csinálja ezt hát esélyt se add hogy önállósodjak.

Azt mondja h fejben dől el hát fejben egy kamiont is el vezetek de gyakorlatilag nem biztos. A gáz az hogy én csak 1 héten 1x vezetek ez normális szerintetek? Mert nekem az az érzésem hogy azért nem megy mert keveset vezeték. Szerintem ez heti 1 alkalommal nem fog menni! Kíváncsi vagyok a tanácsaitokra és a véleményetekre hogy velem van a baj?! :)



2019. aug. 15. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán mész, és rossz oktatód van. Ezek az okok.
2019. aug. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Heti 1 vezetés tényleg elég kevés, egyszerűen nem tudsz belerázódni. Nekem lassan 1 éve jogsim van, heti pár alkalom rendszerességgel vezetek, de így is van, hogy úgy csinálok, mintha életemben először látnék autót belülről.
2019. aug. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

" Milyért ".

Tudod hogy ezt igy kell, " miért "?

2019. aug. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is most vezetek és dettó: hetente egyszer. Most 12 óránál járok. Mákomra olyanhoz kerültem, akihez nem akartam. Sok sztereotípiát hallottam róla, amiben kiemelték, hogy jó oktató, ugyanakkor folyton ideges, kiabál, telefonál, papírmunkát végez és a diákok idegesen mennek vezetni és gyomorideggel jönnek el.... Na én hozzá járok és ezek ellenére kellemesen csalódtam benne. Tény és való, hogy lebasz ha elrontok valamit. De én próbálom "humorosra" fogni a dolgokat, ami be is jött, így elvagyunk...ugyanis jobban ingadozik a hangulata, mint egy menstruáló nőnek.

Sokan mondják azt, hogy azt érzik, hogy az oktató arra utalgat, hogy vezessen és gyakoroljon szabadidejében, hogy legyen rutinja. De ezt mindannyian tudjuk, hogy lehetetlen, mert nem karingyolhatunk a városban jogsi nélkül...A rutin dolgokat persze lehet gyakorolni: parkolás, szlalom... De vezetni csak az órákon lehet. És ha elrontod, elrontod. Többet kell majd menni, hiába akad ki az oktatód. Személy szerint én fordítva érzem (le is kopogom...maradjon így). Ha új dolgot veszünk azon az órán tuti elrontom. De legközelebb már tök jól megy. És nem gyakorlok pluszban.

A váltás meg :D Nekem elmondta szakszerűen, de én inkább csak hallásra csinálom. :))

További sok sikert!

2019. aug. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!