Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ez történik, ha egy nőnek...

Ez történik, ha egy nőnek drága kocsit adunk? A féket nem találja meg rajta?

Figyelt kérdés

:D

Sírok!


[link]

Hogy lehet valaki annyira szerencsétlen, hogy neki gurul a villanyoszlopnak? xD

Mennyibe kerül egy ilyen kocsi javítása? Férj örülni fog? :D xD



2013. dec. 27. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Mindenki tud hibázni. Az szánalmasabb ha valaki ilyen élcelődik.
2013. dec. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért, az utána következő sofőr, aki nekimegy az álló autónak meg a mögötte lévőnek mennyivel jobb?


A Mercin valszeg van casco, az betakarja a nagyját.

Másrészt pedig ez a női/férfi sofőr sztori még mindig sántít: vannak balfékek mindkét nemből, de mi több balesetet okozunk gyorshajtás és erőszakos előzések közben - ott pedig hamarabb van komoly sérülése az autónak, mint egy-egy lökhárító-összeérésnél, parkolni nem tudásnál vagy lámpaoszlop 25 km/h-val eltalálásánál...


27F

2013. dec. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6%

Rohadjon meg, hülye gazdag tyúk. Kár, hogy nem szerpentinen történt.


Nem kell az ilyesmit sajnálni. Szerintem még aznap el is kezdték javítani.


Ha van pénz, nincs gond.

2013. dec. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"ez a baj a luxus kocsikkal ha nincs meg a tempó akkor nem biztonságos velük közlekedni"

Ekkora sületlenséget rég nem hallottam, de legalább nevettem egy jót.


A nőci elég valószínű, hogy nem a vezetésre koncentrált (mint oly sokan...) és ennek meg is lett a böjtje.

2013. dec. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Már megint az örök téma, hogy milyen bénán vezetnek a nők, mi férfiak meg aztán sosem hibázunk...


Nézz meg egy kûrva baleseti statisztikát, mind az összes baleset arányában, mind nemenként arányosítva kevesebb balesetet okoznak a nők. Ennyi.

2013. dec. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Legalább nem autónak ment. Hogy az olcsóbb, kevésbé biztonságos gépjármű utasai ropogósra sülhessenek!
2013. dec. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Kettes válaszolóval értek egyet.

Kérdező, te hány drága kocsi volánja mögött ültél eddig? Egy se?

480 lóerős kocsim van és amióta megvan a jogsim, egyetlen egy balesetet sem okoztam, még parkolásos ügyetlenkedésem sem volt, pedig képzeld, nő vagyok!

2013. dec. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!