Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan kapcsolható ki a kis...

Hogyan kapcsolható ki a kis két első kis kerek ködlámpa a Suzuki Ignisben 2017 modell?

Figyelt kérdés
Nem sűrűn vezető nő vagyok, így bemutatkozásként. Az autóm nem jó szívvel kölcsönadtam egy napra egy betegségből eredő helyzet miatt. Aki vissza hozta égve hagyta a ködlámpát. Órán át próbáltam kikapcsolni és nem tudtam. Soha nem szoktam használni. Kézikönyv sem segített. Véletlen vettem észre, hogy ég, mivel járó motorral nem szoktam kiszállni belőle és a műszerfal nem jelezte. Suzuki Ignis 2 éves autó. A kormánykaron hiába próbálom a "visszaugró" kapcsolóra sem reagál. " Baromi kínos így nem mertem megkérdezni senkit, gondoltam egy lámpakacsolást megoldok és nem megy. Köszönöm a segítséget, remélem nem ment benne valami elektronika tönkre. Csak bevásárláshoz kell meg orvoshoz.
2019. szept. 4. 09:43
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Azt forgattam és semmi. Nem azért tettem fel a kérdést amúgy, hogy teljesen lökött lennék. Arra gondoltam hátha valamelyik kapcsolóval esetleg egyszerre kell forgatni, bár úgy is próbáltam és ég rendületlenül, ha ráadom a gyújtást. Azt hittem valami banális dolgot nem kapcsolok be. Köszönöm, Vadmalac, hogy segítesz. Tény műszakilag nem értek az autókhoz. Ha minden kötél szakad hívok segítséget.
2019. szept. 4. 13:02
 12/23 anonim ***** válasza:
Ha nincs bekapcsolva a világításod, akkor a ködlámpa sem éghet. Ha mindezek ellenére folyamatosan, lekapcsolt világítás mellett is ég a ködlámpád, akkor ott elektromos probléma van.
2019. szept. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Wadmalac ***** válasza:

Vagy a kapcsoló halt be, vagy beégett a reléje, ha relézve van.

Autóvillamossági megoldja szerintem negyedóra alatt.

2019. szept. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
42%
Mennyi retardalt van.... Az nem a kodlampa okostojasok, hanem nappali menetjelzo lampa, 2017-es a kocsi, igy kotelezo tartozek. Nem lehet kikapcsolni. De en jo penzert megszakertem neked
2019. szept. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
#14-es, ha retardáltat keresel, akkor először is a saját házad táján nézz körül. Nézted, amit belinkeltek az új Ignis nappali menetfényéről? Az alapján nem úgy tűnik, mintha a ködlámpába lenne integrálva a DRL.
2019. szept. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Jaj ne veszekedjetek :) Hazaértem melóból akkor újrapróbálkozom, ha nem megy hívok valakit. Nekünk nőknek már úgyis mindegy...
2019. szept. 4. 14:00
 17/23 A kérdező kommentje:
Szóval erőt vettem magamon és felhívtam a Suzuki szervizt, megkérdeztem. Menetfény. Elnézést ha valakit felidegesítettem.
2019. szept. 4. 20:39
 18/23 Wadmalac ***** válasza:

Utánamásztam a dolognak. Úgy néz ki, kétfajta lámpaszettel jött ki az Ignis.

Az egyikben van egy led-perem a lámpán körbe, ezekben NINCS menetfény a ködlámpában:

[link]

A másik fajtában hagyományos, LED-perem nélküli lámpatest van, itt meg a ködlámpa a menetfény.

[link]


Ezek szerint a kérdezőnek a második verzió van.

Szóval annak is igaza volt, aki azt mondta, a kérdező ködlámpája menetfény lehet, meg annak is, aki szerint nem.

A kocsi megnézésével kiderült volna, de így látatlanban ez van.

2019. szept. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Sajnos a kérdező most a nőkről alkotott sztereotípiákat erősítette meg. :-)
2019. szept. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
4-es válaszolónak: Az első ködlámpának nincs visszajelzője a műszerfalon, csak a hátsónak!
2019. dec. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!