Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan kapcsolható ki a kis...

Hogyan kapcsolható ki a kis két első kis kerek ködlámpa a Suzuki Ignisben 2017 modell?

Figyelt kérdés
Nem sűrűn vezető nő vagyok, így bemutatkozásként. Az autóm nem jó szívvel kölcsönadtam egy napra egy betegségből eredő helyzet miatt. Aki vissza hozta égve hagyta a ködlámpát. Órán át próbáltam kikapcsolni és nem tudtam. Soha nem szoktam használni. Kézikönyv sem segített. Véletlen vettem észre, hogy ég, mivel járó motorral nem szoktam kiszállni belőle és a műszerfal nem jelezte. Suzuki Ignis 2 éves autó. A kormánykaron hiába próbálom a "visszaugró" kapcsolóra sem reagál. " Baromi kínos így nem mertem megkérdezni senkit, gondoltam egy lámpakacsolást megoldok és nem megy. Köszönöm a segítséget, remélem nem ment benne valami elektronika tönkre. Csak bevásárláshoz kell meg orvoshoz.
2019. szept. 4. 09:43
1 2 3
 21/23 Wadmalac ***** válasza:

"Az első ködlámpának nincs visszajelzője a műszerfalon, csak a hátsónak!"

A kapcsolón van visszajelző fény, nem?

2019. dec. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Enyémnek kapcsolón semmi nincs, hátsót műszerfal visszajelzi.
2019. dec. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Wadmalac ***** válasza:
Vagy a kapcsolón, vagy a műszerfalon kell hogy legyen valami visszajelzés.
2019. dec. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!