Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A PÁV alkalmasságit meg lehet...

A PÁV alkalmasságit meg lehet csinálni az 5. bukás előtt is?

Figyelt kérdés
Szerintem nem vagyok a vezetésre alkalmas, viszont már egyszer buktam, és nem akarok még 44.000-ret arra feláldozni, hogy később közöljék, hogy alkalmas sem vagyok.

#PÁV #5. bukás
2019. szept. 4. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg lehet, de nem vagyok benne biztos, csak hogy 5 vizsga után kötelező. De attól, hogy nem megy, még nem biztos, hogy alkalmatlan vagy, nagyon kevés embert állapítanak meg annak, sokaknak 6. vagy 7. vizsgájuk sikerül. Én is el akarok menni pávra amúgy, mielőtt elkezdem a c jogsit, mert az szopás lenne, ha kiadnék 300 ezret a jogsira, utána meg nem vállalhatnék munkát vele. De b kategóriánál valami durva dolognak kell lennie, hogy azt mondják nem vagy alkalmas, rengeteg vezetni nem tudó embernek van jogsija.
2019. szept. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%
Miért kell hogy más megmondja, hogy nem vagy alkalmas? Nem is értem.... Ha úgy érzed, hogy nem vagy alkalmas, akkor ne erőltesd, ennyi.
2019. szept. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha C kategória letétele után nem sikerül a páv, irány ausztria, ott nem kérik!
2019. szept. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#2 Biztos akarok lenni, talán?

Nem tudom, mi számít szimpla bénaságnak vagy figyelmetlenségnek, és hol kezdődik az, aki nem alkalmas. Feltételezem, hogy nem vagyok alkalmas, de nem tudom.

2019. szept. 4. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!