Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem sikerült a forgalmi...

Nem sikerült a forgalmi vizsgám. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Elsőre mentem, meg is buktam. Rosszul soroltam be. Nem is értettem az egészet, mert nem tudtam, hogy most megbuktam. Ami a legszörnyűbb dolog az az, hogy ez a vizsga elején, kb. a 10-15 percben történt. Ez nagyon gáz? Egyébként a manőverek nagyon jól mennek, az oktatóm is nagyon azt hitte, hogy menni fog, meg sokat is vezettem. És tényleg én vagyok a hibás, de egyszerűen leblokkoltam. Az életkedvem is elszállt, szerintem nekem nem való a vezetés. Tudtok hasonló élményekről mesélni?

2019. ápr. 26. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Most igazából mi a kérdés?


"Mit tehetnék?"

Elmész újra vizsgázni.


"Az életkedvem is elszállt, szerintem nekem nem való a vezetés."

Majd elmúlik. Jogosítvánnyal a kezedben naponta fogsz konfliktushelyzetekbe kerülni az utakon.


"Tudtok hasonló élményekről mesélni?"

Minek, attól lesz jogsid?

2019. ápr. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tudnék. Tükrös kereszteződésnél előrébb szerettem volna csorogni, mert párás volt a tükör. Az oktatóm belefékezett. Azt hitte, hogy el akarok indulni... Ez rögtön az indulás utáni harmadik utcánál volt. Az oktató rögtön ajánlotta, hogy akkor beír a következőre, akarom-e, hát mondom neki ne írjon engem sehová, elegem van az egész vezetésből, azt is elutasítottam, hogy a következő diákjával hazafuvarozzon, így 40 percet gyalogoltam idegből... Szerencsére másnapra elmúlt az elmebaj és másodjára sikerült is.


Remélem, hogy a történetből le tudod vonni a "tanulságot". :)

2019. ápr. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Tavaly csináltam jogsit, kétszer buktam, jogosan. Olyan hibákat vétettem, amiket soha előtte vagy utána, mert elég jól ment a vezetés. A vizsgadrukk ilyen. Én is el voltam keseredve, de harmadszorra meglett.
2019. ápr. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Én az egész jogsi szerzést komolytalanul vettem sajnos, negyedjére kellett mennem hogy felrázzam magam, mindig azt hittem hogy átengednek majd.


Majd ha sokadszorra mész akkor gondolkodj el a dolgokon.


Őket az érdekli hogy 50percet tudsz-e szabályosan vezetni közbe avatkozás nélkül, azután pedig hogy milyen baleseteket csinálnál, nem érdekli őket.


Családban 40 év távlatából senki nem ment át elsőre, keresztapám szót értett még a lovakkal is a szekéren, mégis amikor elhatározta hogy ideje lenne már hivatalosan is megcsinálni a jogsit, sokadikra ment neki is, mégis 13 évig teherautóval kereste a pénzt, úgy belejött.


Én készültem Páv 4-re, mondom ha most nem sikerül, akkor már 5.re sem fog mert nem elég hogy a vizsgabiztos személyétől is függ, még ott sok útvonal is amiből ha olyat húzok, biztos bukás.

Az oktatóm nem is biztatott már az utóbbi időben, csak annyit mondott hogy eljössz aztán meglátjuk....

2019. ápr. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Felesleges rinyálás helyett menj át másodszorra.
2019. ápr. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
Megbuktattak jogosan egy kisebb hibán, nem nagy dolog, majd következő alkalommal jobban figyelsz. Engem elsőre úgy húzott meg a vizsgabiztos, hogy miután kiszálltam, elkezdte mondani az oktatómnak, hogy pedig mennyire tehetséges vagyok, mire az oktatóm rákérdezett, hogy akkor miért buktattad meg, erre már nem tudott válaszolni. Én is nagyon el voltam keseredve, de csak egy pár óráig. Tudtam, hogy jól vezetek, nem értettem hogy miért húztak meg, úgy éreztem ennél jobbat nem tudok. Aztán estére már újra lelkes voltam, másodjára sikerült is, bár ott a vb megpróbált meghúzni a végén azon, hogy átmentem a piroson (zöld volt). Na ha ott nem áll ki mellettem az oktató és megbukok, akkor ideges lettem volna. Ennyi ne vegye el a kedvedet.
2019. ápr. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló volt az első vizsgámon, kb. 15 percig tartott. Megálltam a zöldnél, mert azt hittem hogy a másik sáv lámpája vonatkozik rám. Pedig nagyon rendes volt a vizsgabiztos, egy olyannál továbbengedett ahol nem kellett volna. Másodszorra átmentem a legszigorúbb vizsgabiztosnál. A végén azt mondta hogy volt egy sávváltás ahol nem néztem hátra, de az oktatóm szerint nem volt :D
2019. júl. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!