Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egyre fokozatosabban cikkeznek...

Egyre fokozatosabban cikkeznek az elektromos járművekről, és már a piacon is vannak autók/robogók, erre az olajipar hogyan fog reagálni? Hisz már az anyagi része, és az infrastruktúra adott lenne, mondjuk uniós szinten.

Figyelt kérdés

Én már nem merek éveket előreszaladni gondolatban, hogy egy-egy legendás autót vagy motort, meddig fognak gyártani benzinesként, az tény hogy a legtöbb klasszikus típust még idén nem érintette a elektromos vonal, de kitudja hogy egy Focus vagy Megane, Golf, Civic meddig tart ki.

Sajnos már ma nem igazán találni új autók között megbízható motort, kitudja egy 1.0-1.4T milyen lesz 15-20 év múlva? Hiába Suzuki, vagy épp Vw fejlesztés...


Én tavaly még vettem egy Ufo Civic-et, talán ez lesz az utolsó igazi autóm, kicsit félek, és sok a kérdőjel bennem, ahányszor egy új járműről cikkeznek.


Az is szóba jöhet hogy megy a jogsi a fiókba 20-30 év múlva, mert nem lesz élvezet vezetni, se motort, se autót, láttam bmw robogót és nevetséges az egész, mint egy Auchanból kihozott elektromos roller.


2019. szept. 6. 00:16
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

#26 Te tényleg megállás nélkül szoktál 800-1000 kilómétert autózni? Palackba pisilni, nem megállni egy városban sem egy túrista nevezetességnél se? Még ebéd se?


Mert ha megállsz valahol két tankolás közben - na akkor ott tölthetsz is.

2019. szept. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
nem jellemző, hogy nem állok meg. De nézzünk egy példát: elmegyek a horvát tengerpartra. Nincs messze, 6xx km. Egy töltéssel nem megy el. Én megállok mondjuk három alkalommal. De nem ott, ahol töltő van, hanem ahol éppen rám jön. Nem akarok fél órákat sem ácsorogni. A parton nincs töltő én pedig nem az alapján utaznék, hogy hol van ilyen szerkezet. Nincs rá pénzem sem, nem is lesz, de biztosan nem vennék egy nagyon drága autót, ami korlátoz a mozgásban.
2019. szept. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!