Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Felnifestés otthon plasti dip...

Felnifestés otthon plasti dip spray-el, megéri? Mennyire tartós?

Figyelt kérdés
Téli alufelni festésen gondolkozom. Arany színűre szeretném festeni. Y formájú elég vékony küllős 7x16" felniről van szó. Olvasgattam a dologról és találtam egy nagyon meggyőző youtube videót is ami alapján úgy döntöttem 2db bronze gold alapszint használnák, 2db arany szinű metalizerrel. Persze előtte zsirtalanitanám és 1 spray plasti dip alapozót is felvinnék. Szerencsére a gumi épp most nincs rajta a felnin szóval a teljes felnit körbe tudnám fújni, szóval sehol nem "szakadna" meg a festés. A kérdésem az volna, ezzel a megoldással mennyire lehetne tartós festést elérni? A téli körülmények esetleg kikezdenék a festést? A videók elég igéretesnek tűnnek, de attól félek marketing az egész. Előre is köszönöm a tanácsokat.

2019. szept. 6. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Ha jól le van takaritva, se kosz se rozsda nincs rajta, tehát fém tiszta , akkor szépen megfog azon állni a festék.
2019. szept. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
100%
Műanyag porfestès az a tuttifrutti
2019. szept. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én lecsiszoltam előtte, nitrohigítóval végigmentem rajta, alapozó majd a festék. Eddig tartós, de a télre én is kíváncsi leszek.

Eddig úgy gondolom megérte.

2019. szept. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Hogy sikerült,hogy bírja?

Be vált télen?


Ha nem fújom le alapozóval az nagy gond?

Simán csak megtisztítás után 2-3x le fújom,szerintetek pár évet így ki bír télen?

2021. máj. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom valakinek aktuális -e még a kérdésem, de gondoltam teszek egy kis helyzetjelentést, hogy bírja a negyedik szezonjában. Tök jól! Itt-ott van pár apró hiba természetesen használva van az autó, padka miatt, stb...Teljesen meg vagyok vele elégedve. Sajnos a fékpor megfogja néha és elég nehéz letakaritani, nem merem túl agressziv szerekkel tisztitani illetve súrolni de télre tökéletesen mutat. Nem bántam meg!
2023. jan. 4. 17:34
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 Köszönöm szépen. 👍🙂
2023. jan. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!