Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honnan tudom h egy gumi...

Honnan tudom h egy gumi négyévszakos?

Figyelt kérdés
Mivel jelölik?

2019. szept. 8. 19:34
 1/6 A kérdező kommentje:

[link]


Ez a gumi négyévszakos?

2019. szept. 8. 19:39
 2/6 A kérdező kommentje:

[link]


Ez a gumi Negyevszakos?

2019. szept. 8. 19:43
 3/6 belapus ***** válasza:
100%

"M+S: Az M+S jelöléssel ellátott abroncsok különleges mintázati kialakításuknak, alapanyag-összetételüknek és szerkezeti felépítésüknek köszönhetően sokkal nagyobb vonóerő-átadást biztosítanak sárban és hóban, mint egy normál gumiabroncs. Azonban ez önmagában egyáltalán nem jelenti a speciális téli tulajdonságok meglétét, ugyanis ez a jelölés a négyévszakos és néhány 4x4-es gumiabroncs oldalfalán is megtalálható."


https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__23..

2019. szept. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Onnan tudod, hogy ami négyévszakos, ahhoz oda van írva. Ilyen egyszerű. Sőt, általában a gumin is fel van tűntetve. Az összes gumis oldalon 3 alaptípus közül választhatsz. Téli, nyári, négyévszakos. Legalapabb szűrő. Annyira nem bonyolult.


De nem értem mit trükközöl ilyen NoName külföldi oldalakkal, amiket belinkeltél. Meg se engedi nyitni... Miért nem veszel esetleg itthon valamit? Magyar webáruházból? Aztán itt még reklamálni is tudsz, ha nem tetszik valami.

2019. szept. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Szerintem ez nem az, bár a feliratot nem látom
2019. szept. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Majatom ***** válasza:
A 3-as válaszolót egészíteném ki annyival, hogy az M+S jelölés mellett általában szerepel rajta az allseason vagy fourseasons felirat is.
2019. szept. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!