Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót lenne érdemes...

Milyen autót lenne érdemes venni körülbelül 2 millió forint körül?

Figyelt kérdés
Benzineset szeretnék, használt autót nézegetek. Minden választ szívesen fogadok köszönöm.

2019. szept. 18. 13:44
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Hehhe Nekem az! :D
2019. szept. 18. 15:22
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Vedd az amelyik jó állapotban van és tetszik.Az,hogy megbízhatónak mondják vagy sem én erre nem adnék.Pl nekem 90% francia autóim voltak amin kopó alkatrészeken kívűl semmi az eg világon nem volt baja,viszont 2.5millós Avensis-be,már rohadtunk le.
2019. szept. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ha neked egy Polo férfias, akkor nézd meg a Fiat 500-at...
2019. szept. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Toyota Yaris, Honda Jazz, Mitsubishi Colt
2019. szept. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
74%
Én ennyiből tuti hogy egy 3-4 éves dacia sanderot vennék, főleg ha nő vagy 😀 minden megtalalható benne ami kell, igaz nem túl erős motorokkal vannak használtan, de jó kis autók, 50 ezer km eseket lehet venni ennyiért.
2019. szept. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha tetszik a Honda, és sportos kell, akkor nézz utána a Civic Type R FN2-nek. Ennyiért már kis szerencsével találsz jó állapotút. Sportosnak sportos. 4 személy kényelmesen elfér benne. Megbízható, szép a hangja, és meggyőzően jól megy. Normális méretű csomagtere van, van benne klíma, és az első ülésekben könnyen otthon érzed magad. Megbízható is. A fogyasztása olyan 9-10l száz kilométeren, ha nagyon figyelsz, 8-8,5. Ezzel jó, ha tisztában vagy. És még egy dolog, ami közútra nem ideális: Elég kemény a futóműve. Lehet vele együtt élni, de a szétvert utakat nem szereti.
2019. szept. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2019. szept. 24. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!