Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mikor elkezdtetek először...

Mikor elkezdtetek először vezetni, nektek is többet kell azóta wc-re járni?

Figyelt kérdés
Nyár közepén kaptam a jogsit és azt vettem észre, hogy utána vezetés után mindig pisilnem kell, kirazza belolem vagy nem tudom

2019. szept. 19. 23:55
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Reggel még suli lesz...
2019. szept. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
Igen. :D erre nem is gondoltam LoL.
2019. szept. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Ha van ilyen az akkor is az idegesség , stressz miatt lehet.
2019. szept. 20. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Busz nem rázta ki belőled?
2019. szept. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt 😅 tanulás közbe mentem el majdnem minden megálláskor, de csak azért mert féltem hogy majd akkor kell pisilnem amikor én vezetek, nem azért mert annyira kellett volna.
2019. szept. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem vettem észre, hogy lenne összefüggés. Akkor sem és most sem. Reggel munkába vagy autóval, vagy biciklivel jövök. Ettől függetlenül, ahogy belépek a kapun, mindig "majd' bepisilek" érzésem van. Legelső dolgom ahogy beérek, a pisilés. Gondolom pont addigra ér le a reggeli kávé/narancslé. De délután hazaérve is ez van általában, teljesen mindegy, hogy milyen eszközzel megyek.
2019. szept. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
45%
Minden bizonnyal izgulsz, lefáraszt az óra, és emiatt van.
2019. szept. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!