Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó motorterének takarítása?

Autó motorterének takarítása?

Figyelt kérdés

Szeretném szebbé varázsolni a mindennapos használattól bekoszolódott motorteret.

Tudnátok ajánlani erre a célra valamilyen terméket, amivel biztonságos takarítani illetve egy kis színt is ad neki?



2019. szept. 21. 02:18
 1/5 anonim ***** válasza:
brigéciol
2019. szept. 21. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én néha sterimobbal veretem ki és sokáig nagyon szép.
2019. szept. 21. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Vidd el kozmetika bs
2019. szept. 21. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én soha nem mertem magas nyomású mosóval telibe veretni egy modernebb motort, ami tele van elektronikával. Félek a kontekthibáktól, amik lehet hogy nem azonnal, csak évek múlva jelentkeznek, egy korábbi beázás miatt meginduló oxidáció miatt. Inkább azt szoktam csinálni, hogy kompresszorral rendszeresen kifújkálom mindenhonnan a port. Az elérhető részeket letörölgetem. Ha van valahol olajpára féktisztítóval és ronggyal letörlöm. A műanyag burkolatokat műanyagápolóval áttörlöm. Ezt kb 2-3 havonta rendszeresen megcsinálom. Nem fiatal már az autóm, nem azt mondom, hogy porszemet nem találni rajta és enni lehetne róla, de abszolút nem néz ki elhanyagoltnak a motortér. Már szervizben is többször megdicsérték, hogy milyen szép, és hogy ilyen tiszta motortérben öröm volt dolgozni, stb.
2019. szept. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a brigéciolnál jobbat még nem találtak ki.

(max. drágábbat)

2019. szept. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!