Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mien autót ajánlotok első...

Mien autót ajánlotok első autónak? Van pár tippem az autókról hogy milyen kéne kezdő autónak, de nem tudok dönteni!

Figyelt kérdés

Van műszaki érzékeny,megtudom csinálni ha valami baja van!

Ezek azok az autók amikre gondoltam hogy megfelelnének:

Régebbiek:Skoda 105-120,Wartburg 1.3,Suzuki Swift,Opel Astra f,Skoda Felícia, Volkswagen Golf lll,

Újabbak közül:Opel Astra G,Skoda Fabia(MPi vagy SDI),Suzuki Waginr+,Suzuki Ignis,Volkswagen Golf lV,

Szerintetek melyik az amelyik legjobban megérné?A kikötéseim a szokásosnál!:Olcsó,olcsón fenntartható,keveset fogyasztó!Meg azért elnis tudjak férni benne mivel egy kicsit testes gyerek vagyok!



2019. szept. 23. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki olyat ír, hogy „mien”, az inkább ne vezessen, nem való az utakra... főleg, ha összetákolt rozsdás szarokkal akarsz menni.
2019. szept. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Azért arra készülj fel hogy sok tíz ezer forintot ott kell hagynod a műszaki vizsgán hogy ezek a szarkupacok átmenjenek ha egyáltalán átmehetnek!
2019. szept. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Skoda 105, 120, Wartburg nem napi használatra való már, hobbi autók.

A többi meg állapottól, ártól függően lehet jó vétel, vagy pénztemető, árat nem írtál, de első autónak is inkább olyat keress, amit nem a múlt században gyártottak, és még úgy is készülj arra, hogy sok roncs közül kell kikaparnod valami használhatót.

2019. szept. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Nyakasparasztgazda ***** válasza:

Régebbiek nagy eséllyel rozsdásak, azt a legdrágább javítani

Újabbak közül Fabia v g Astra

2019. szept. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem értem mi köze annak a vezetéshez hogy véletlenül milyen helyett mient írtam!na meg hogy rozsdás szarral akarok járni,nem nem akarok rozsdás szarral járni,meg én azt kérdeztem hogy ezek közül melyik felelne meg legjobban első autónak arra a célra hogy reggel elmenjek vele iskolába délután meg haza(naponta kb 45km)!

Kb 2-300000 forintot szánok rá,nem akarok BMWt nem menőzni akarok hanem használni az autót!

2019. szept. 23. 21:41
 6/10 anonim ***** válasza:

300-ért inkább F Astra igaz nem írtad,de ott van még a Renault megane,Clio,Citroen Xantia.

Xantia ami legesélyesebb,hogy nem rohad és messze a legkomfortosabb az összes közül.

2019. szept. 24. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy a francia autók nem jönnek be,főleg a Citroen,ami legesélyesebb az a Renault!
2019. szept. 24. 06:46
 8/10 anonim ***** válasza:

Ezek közül egyértelműen a Golf IV a legjobb autó. Más kérdés, hogy az ára kicsit túlzó. Astra G-t fontolnám még meg, de ha beleülsz mindkettőbe úgyis a Golf-ot fogod válaszani.


De egy jobb Golf IV bőven 700.000-től felfelé van...

2019. szept. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
300e-ért swfitet vennék az tuti!
2019. szept. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

300ezerért nem márkát, típust kell keresni, bármi jó, ami vállalható állapotban fellelhető a közelben.

Ilyen árban lévő autókért nem szabad messzire utazgatni, a hirdetések leírása, és a valóság ritkán fedi egymást, a 200-300 ezerért kínált autók többsége bontóba való, a kevés kivétel közül kell találni valamit.

Swiftek is rozsdásodnak, F Astra legendásan korrodálódik, nincs olyan, amelyik tuti jó vétel látatlanul, pláne G Astra, IV-es Golf szinten nem, azok nem a 200ezres ársáv környékén vannak

2019. szept. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!