Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alfa Romeo GT-ről kérdések?

Alfa Romeo GT-ről kérdések?

Figyelt kérdés

Mennyire megbízható a benzines(dízeles nem jöhet szóba)?

Vannak-e típusbetegségei?

Lehet-e szerezni hozzá búra nélküli lámpákat?

Mekkora összegnél indulnak a használhatóak?



2019. szept. 30. 20:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
19%

Alfa GT, ugyan higgadj már le....... :/


Inkább arról álmodozz, mit fogsz holnap mondani ha a matek házit kérdezik!

Menj aludni, tudod, a nyolcadikat meg kell nyomni, ha tovább akarsz tanulni!

2019. szept. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

18 éves vagyok, szóval nem kell a nyolcadikat megnyomni mert már régen sikerült

Matekból jó vagyok, nem jelent problémát a házi;)


Amúgy a teljesen felesleges beszólás-próbálkozás után jöhet normális, hozzáértő válasz is!

2019. szept. 30. 22:20
 3/17 anonim ***** válasza:
23%

Felnőttől még nagyobb gáz, a "búra nélküli lámpa" kérdése.

Egy 14 évesnek még meg lehet bocsájtani az ilyen álmodozást.

2019. szept. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 D. Brasco ***** válasza:
17%
Ennyire naiv,meg egyenkent mar itt az oldalon is 5000-szer feltett es megvalaszolt kerdesre megis mit irjunk neked....főleg 18 evesen friss jogsival......mondjuk igazad van,ebben az eletkorban el sem tudok kepzelni attol fontosabbat hogy az ember egy alfa gt-vel jarjon amin lehetőleg búra nelkuli lampa van......a no fear meg monster matricát se felejtsd majd el,meg a kéken világíto szelepsapkát az átmérő nővelős krómos szpinneres disztarcsa mellé......
2019. szept. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 veterán vas ***** válasza:
20%

És most tudsz rendelni a W...-en olyan kütyüt, ami turbó hangot ad, ha belecsavarozod a kipuf csőbe.

(Original Turbo Sound Whistle)

Kétezer magyar pénz!

Attól aztán olyan GT-s hangja lesz!!! :D

2019. szept. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%

Nem értem, mi a gond, emberek. 14 éves ha álmodozik Alfa GT-ről, az ok, de nincs pénze rá, na meg jogsija. 18 évesen már ciki álmodozni róla, meg a legtöbb ilyen fiatalnak pénze sincs rá. 20+ évesen meg már komoly autót kell venni, mert miért extraciki ilyen sportkocsin gondolkozni... Áruljátok már el nekem, hány éveseknek való ez a kocsi? 14-18 közt, azaz 16? :D Nem Ferrarit akar venni, hanem Alfa Romeo GT-t, ami viszonylag olcsó a használtpiacon, egy középiskolás meg tud spórolni ennyi pénzt, ha keményen dolgozik.


Kérdező, ha erre vágysz, és van is rá pénzed, addig vegyél sport(os)kocsit, amíg nincs családod. Idővel ráérsz racionális autót venni.


A kérdéseidre viszont nem valószínű, hogy itt fogsz értelmes választ kapni. Nézz utána Alfa fórumokon, esetleg csatlakozz egy FB csoporthoz, biztos kapsz választ a kérdéseidre.

2019. okt. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Végre egy értelmes válasz, köszönöm!

Egyébként azért szeretnék ilyet mert megfog benne valami, egyszerűen gyönyörű autó lett(persze ez szubjektív kinek mi a szép)

Nem is azért szeretnék ilyen autót mert húha sprotos, lehet kúpolgatni, dehogyis

160Le-vel sehol nem lehet kúpolni, a csattogtatást meg egyenesen utálom, matricákat szintén, nekem a sima egyszínű (max 2 de az se mindegyiknél) ami tetszik

Körbenézek ilyesmi fórumokon, csoportokban


Amúgy érdekes, hogyha valakinek nem a vw golf az álma, vagy az f-es astra akkor már 14 éves, külön gratuláció ehhez a gondolatmenethez!

2019. okt. 1. 14:54
 8/17 D. Brasco ***** válasza:
0%

Inkább ahhoz a gondolatmenthez kéne gratulálni,amit nem sokkal ezelőtt előadtál,hogy nem a neked tetsző válaszokat kaptad,így aztán fogod magad azt leaynázol mindenkit........

Gondolom ezzel a "végre egy értelmes" válasszal,hogy kérdezz alfás fórumon ki lettél segítve.Feltételezem ez magadtól eszedbe sem jutott......vagy hogy hasznald a gyakori keresőjét es egy kicsit szétnézz a már 3millio masik megvalaszolt alfás kérdésnél!

És nem,nem az a baj hogy nem a nígyesgófot meg a suzuki stiftet akarod venni,hanem az hogy 18éves suhancként idejössz akkora arccal mint ide dubai,miközben annyira kotta vagy a témához hogy borzasztó!Még mielőtt jon a szokásos,ez az oldal azert van hogy kérdezzek duma,azert nem árt tudnod hogy kérdezni sem muszáj ám,főleg ha nincs értelme és/vagy megkérdezték már előtted 500-an és/vagy lusta vagy használni/keresni a neten 2 perc erejéig.

2019. okt. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nem véletlenül vagy 19%-os :D


Itt nem az a baj, hogy nem nekem tetsző válaszokat kapok, ha azt mondjátok, hogy nem jó ez az autó mert..., akkor minden okés, elfogadom, itt az a probléma, hogy szerintetek 14 éves az akinek Alfa GT kell, meg vegyek hozzá hang rásegítőt, ja mert biztos azért kell, hogy én keménykedjek vele a városba,arra ott a Civic stb.,van belőlük egy rakással, szeretek felébredni rájuk

Mielőtt kírtam utánanéztem, a GT-ről nem találtam sok kérdést, valamint 9 tanítási óra után még jöttök ezekkel az ordas nagy f***ságokkal, azért az kemény

És igen ez egy értelmes válasz volt, nem úgy mint a többi

2019. okt. 1. 15:38
 10/17 D. Brasco ***** válasza:
0%

Én a helyedben a %-ból nem vonnék le messze menő következtetéseket,tekintve hogy itt a hasznos/nem hasznos opciokat itt kb mindenki tetszik/nem teszik a válasz gombnak használja.......itt is le pontoztál már minden választ,bár hidd el hogy a legkevésbé sem érdekel.....a %-om meg főleg nem.Kár higy a kérdéseket nem lehet pontozni.....lennének ott is meglepetések.....

Egyébként durva hogy meg vagy sértődve a válaszokon a kérdésedben lévő "búra nélküli lámpa" után.....

2019. okt. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!