Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alfa Romeo GT-ről kérdések?

Alfa Romeo GT-ről kérdések?

Figyelt kérdés

Mennyire megbízható a benzines(dízeles nem jöhet szóba)?

Vannak-e típusbetegségei?

Lehet-e szerezni hozzá búra nélküli lámpákat?

Mekkora összegnél indulnak a használhatóak?



2019. szept. 30. 20:00
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Baj, hogy tetszenek az alfa búra nélküli lámpái?
2019. okt. 1. 15:51
 12/17 veterán vas ***** válasza:
Ha annyira oda vagy érte, akkor áruld már el légy szíves, mit is takar pontosan ez a "búra nélküli lámpa" kifejezés?
2019. okt. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Például az Alfa 159-en is búra nélküli van, keress rá
2019. okt. 1. 20:45
 14/17 veterán vas ***** válasza:

Úgy érzem egyszerű dolgot kérdeztem, most megpróbálom még egyszer.

Mi az, hogy búra nélküli?

Melyik világítótesten nincs búra? Mert szerintem van az első fényszórókon, a hátsó lámpákon a ködlámpákon de még azon a pirinyó oldal irányjelzőkön is van takarás. Egyetlen világító testen sem áll az izzó a csupasz világba, hanem egy BÚRA takarja. Van olyan, hogy hazajövök a Balatonról, és kitakarítom a foncsorból a bogarakat, mert nincs rajta BÚRA?

Netessékmáharagudni..... ;)

2019. okt. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Amikor a lámpáknak nincs közös búrájuk, hanem mindegyiknek önállóan van

Keress rá a 159-re

Most talán érteni fogod miről beszélek

2019. okt. 1. 21:30
 16/17 veterán vas ***** válasza:
0%

Próbáltam megértetni veled, hogy nincs búra nélküli lámpa.

/ha másért nem, legalább azért, hogy legyen helye az E szabvány jelzésnek, mert különben elhajtanak a műszakin/


Hagyjuk........ :(

2019. okt. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem személy szerint nem tetszik egyáltalán a GT. Inkább akkor egy faceliftes 156-os vagy egy 159-es, de nem rossz autó attól mert nekem nem jön be. Amit régebb olvastam róla az, hogy elég jól felszerelt, de a hátsó ülések kicsik, csomagtér sem a legnagyobb, Alfához méltóan elég sok gond lehet vele ha nem vigyáztak rá, föleg elektronika, na meg, hogy nem a legjobban összerakott autó. Épp ezért nem kell a legolcsóbbat venni, mert több mint valószínű annak valami baja van vagy baja lesz. Utánanéztem az áruknak és már kicsivel 1000€ fölött már kapható, de én inkább az 1500-2000€ körülieket nézegetném, lehetőleg a 2.0 JTS vagy a 170 lovas 1.9 JTD-t, mert ha már sportos autó akkor menjen is egy kicsit. Természetesen a Busso V6-ot ajánlom a legjobban, az tartja is az árát, de drága, 4000€ körül kezdődnek. Mindenesetre olyant vegyél amelyik rendszeresen volt szervizelve, és lehetőleg valahol egy szerelővel vizsgáltasd át mielőtt megveszed. Ja és ha olyan lámpákat akarsz mint az 159-en, akkor vegyél azt, vagy Brerát. Nem hiszem jól nézne ki a GT-n.
2019. okt. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!