Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki kell e jelentkeznem az...

Ki kell e jelentkeznem az előző autósiskolától ha egy másikban teszem le a forgalmi vizsgám?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő, vezettem már viszonylag sok órát a jelenlegi autósiskolám egyik oktatójánál de át szeretnék menni máshova vizsgázni. Jogi következményei lehetnek ha nem szólok hogy átmennék és leteszem a vizsgát a másikban?

2019. szept. 30. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy képzeled, hogy besétálsz egy másik iskolába, és bemondás alapján ott rögtön bejelentenek forgalmi vizsgára?

A vezetés tanuláshoz hozzá tartozik a tanulók beregisztrálása, nem lehet olyan módon iskolát váltani, ahogy azt te elképzeled.

Van egy vezetési kartonod, az iskola váltáshoz az adataidat át kell vinni, iktatni, mihez egy átadó nyilatkozat szükséges a jelenlegi iskoládtól.

A nyilatkozatban lévő adatok kb arról szólnak, hogy náluk milyen kötelező leckéken vagy túl, és nincs tartozásod az iskola felé... azt a dokumentumot az új iskola beviszi a NKH-hoz, és csak azt követően vezethetsz náluk, miután átregisztráltak.

2019. szept. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan. Miből tart beballagni az autós iskolába és elintézni ezt 5 perc alatt? :)
2019. szept. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom fosik a konfrontációtól és ilyen gyökér módon akarja megoldani a dolgot.
2019. okt. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az első válaszadónak köszönöm, tényleg hasznos válasz volt.

Második válaszoló, 5 percbe telik mondjuk nem nekem de abban igazad van hogy simán elintézhető.

Harmadik, egy ilyen oldalon miért kell faszt méregetni? Nem hiszem h bárki kíváncsi rá, találkozzunk és megbeszéljük hogy ki mitől fosik. Hátha elmúlnak a szerinted fent álló félelmeim.

2019. okt. 4. 00:34
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
De nagy a pofád neten, de arra nem vagy képes, hogy kijelentkezz az autósiskolából, gondolom a titkárnők nagyot harapnak az évnek ezen szakában.
2019. okt. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagy pofad csak neked van, az elotted szolok tudtak normalisan valaszolni te nem.
2019. okt. 5. 03:48
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja és pluszba, nem én pontoztalak le, tehát elég valószínű hogy nem csak en tartottam nem tulzottan normalisnak a valaszod.
2019. okt. 5. 03:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!