Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdekelne manapság (2019) ben...

Érdekelne manapság (2019) ben hogyan zajlik a forgalmi vizsga? Mikre kell leginkább figyelnem? A pótóra az oktatónak megy? Kinek hogyan lett meg?

Figyelt kérdés

Nemsokára vizsgázok. Az oktatóm 10 pótórát vetetett velem. Bár nem azért mert olyan rosszul vezetek. Szerintem pénzéhes. Először mégtöbbet akart. Mondtam semmiképp sem .

Sajnos, interneten elég sok rémsztorit olvasok , hogy lefizetik a vizsgabiztost. Előre megbeszélik az oktatóval ki bukik meg. Belenyul az oktató a pedálokba szándékosan . És, hogy perverz oktatók vannak főlek a nőket érinti...

Tehát pénzben eléggé szűkölködöm és a jogsi is sürgős lenne . De ezekután mégis mire számíthatok?

Attól tartok pénzbehuzás miatt fognak megbuktatni.

egyébként nem vagyok megelégedve az oktatómmal. rengeteg orat leadott mar, alig parkoltat . Szerintem nem adott le mindent . es meg egyebek.

Van h perverz is , és ordibál. 22/N

Köszi a választ!



2019. szept. 19. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát sajnos kincs olyan trükk amivel menni fog. Ha az oktató vagy a vizsgabiztos meg akar buktatni akkor meg fog az tuti. A lényeg, hogy próbálj meg nagyon figyelmesen, szabályosan és ügyesen vezetni, próbálj meg ne hibázni, és a tükröket ne felejtsd el rendszeresen ellenőrizni, de ne túl sokszor. Tényleg sajnos erre nincs recept, adjál bele mindent, ne izgulj, és imádkozz, hogy ne akarjanak megbuktatni. Szorítok neked!
2019. szept. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*nincs, nem kincs, bocsi.
2019. szept. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%

Kihúzod az feladatot és az útvonalat, adminisztráció, a gépkocsit ellenőrzöd, elindulsz és mész amerre mondják, közben végrehajtod a kijelölt rutinfeladatokat és betartasz minden közlekedési szabályt, majd a végén visszatértek a vizsgaközpontba.

Kisebb hibákért hibapontot kapsz, 10 hibapontig még sikeres a vizsga. Viszont ha súlyos hibát vétesz, akkor azonnal bukás.

2019. szept. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Legyen nálad pár ezer(10-20) forint, ha lesz lehetőség, akkor az a leg egyszerűbb. Most lehet lepontozni, de sajnos ez a magyar valóság. Egyébként a tükröket látványosan figyeld, mindig használd az irányjelzőt és zebránál valamint jobbkezes kereszteződésnél lassíts le. A parkolásra ne izgulj rá, lehet javítani. Figyelj a sebességhatárra, de sokkal lassabban se menj.
2019. szept. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!